Allegro - kiedy mnie odblokują? (dostałem trzy ostrzeżenia)

Witam! oto moje pytanie. prowadzę konto na allegro i ostatnio mnie zawiesili gdyż dostałem 3 ostrzeżenia (jest tak że gdy uzbiera się trzy to zawieszają konto). czy jest ono zablokowane już na zawsze, czy po jakimś czasie odwieszą mi je?? pytam gdyż mi zalezy, juz troche pozytywów uzbierałem na tym koncie, a dwa z tych trzech ostrzeżeń dostałem przez swoich znajomych, którzy kupywali rzeczy przez moje konto a póżniej nie odbierali paczek pobraniowych :evil: cóż mam nauczkę, już napewno nie pozwolę nikomu licytować przedmiotów poprzez moje konto, ale czy jest możliwość by je odzyskać??

dzajba a dlaczego nie spytasz administrację alllegro tylko tu ?? Dostałes bana, to czekaj aż minie… :?

fajnych masz znajomych…

chociaz nie okaz glupoty i nie usprawiedliwiaj sie allegro że te ostrzezenia masz przez znajomych! wtedy ci na pewno nie odblokuja nigdy konta (złamanie regulaminu -> z jednego konta moze korzystac tylko jedna osoba, ktorej dane byly podane przy rejestracji)

Ban jest raczej na zawsze.

Nie zawsze …

Można dać np. na 15min …

Napisz do allegro. Jeśli dostałeś 3 punkty karne poprzez procedure zwrotu prowizji to raczej nie odblokują dopuki ktoś z tych sprzedawców nie wycofa punktu karnego, co wiąże się też z ponownym naliczeniem prowizji. Mogą natomiast pozwolić na założenie nowego konta.

Allegro nie jest dla dzieci… :-s

A czy ty w ogóle czytasz o czym jest ten temat :twisted:

Po co allegro miało by dawać bana na 15 min :!:

wiem, wysłałem dzisiaj rano maila do administracji allegro w związku z tym banem, zobaczymy co odpowiedzą. a co do złośliwych komentarzy to można sobie darować… masz rację Killer, i chyba najprostyszm sposobem byłaby rozmowa z jednym ze sprzedających by wycofał ostrzeżenie, ale zobaczymy co z tego wyjdzie

już wiem od kogo nie kupywać

pc108 jak chcesz to Ty sobie nie kupywać

na Twoim miejscu zaczołbym od założenia nowego konta… allegro tak szybko sie nie kwapi oaby odblokować konto…

Tylko najpierw trzeba mieć zgodę na założenie nowego konta :slight_smile:

Cześć postaw się po Naszej stronie. Nie chciał bym z Tobą robić transakcji.

I jeszcze ciśniesz taki kit! :evil:

No wybacz - lepiej nie odblokować Ci konta.

Jeżeli ktoś chce coś sprzedać tzn. że chce to zrobić, a nie użerać się z jakimś idiotą, zresztą płaci się za to pewne pieniądze.

sorki za OT, ale

AZPR

następnym razem, nim wytłuścisz błędy ortograficzne innych, zwróć uwagę na swoje…

a co do tematu, to masz nauczkę na przyszłość, żeby nie pozwalać innym korzystać ze swojego konta, teraz pozostaje Ci tylko liczyć, że allegro potraktuje Cię ulgowo…

kumplowi kiedyś odblokowali konto, które zostało zablokowane za to, że wystawił na aukcji ksero książki. ale jakoś się z nimi dogadał i teraz już ma ok. 150 pozytywnych komentarzy