Allegro konto do wpłat za sprzedane przedmioty

Pierwszy raz sprzedawałem przedmiot na allegro i nie do końca mi to wyszło. Kupujący się trafił, kupił i zapłacił, ale refleksja moja - jak zapłacił jeśli nie podawałem nr konta. No i wchodzę w ustawienia allegro i faktycznie widzę, że była wpłata od kupującego płatnością blik, ale dopiero po tym zdarzeniu podałem tam swój nr konta, dane uzupełnione o pesel i nr dowodu oraz przelew weryfikacyjny 1zł . Nie miałem tego zrobionego przed sprzedażą bo po prostu byłem niezorientowany. I moje pytanie teraz czy ta kwota będzie tak wisiała gdzieś tam póki ta weryfikacja danych, konta przez allegro nie przejdzie - nie zaginie ta wypłata dla mnie? Ile ta weryfikacja trwa? Czy od tej sprzedaży jest jakaś opłata (też wcześniej nie wiedziałem) i ile wyniesie jeśli kwota przedmiotu była 300 zł?

Po klikaj na swoim koncie różne opcje i tam znajdziesz prowizje jakie Allegro pobrało.

Weryfikacja z reguły trwa 24 godziny, chyba, że weekend długi tka jak najbliższy. Złotówkę ci zwrócą.

Najlepiej nic nie popatrzeć tylko pytać, strasznie leniwy jesteś, okropnie wręcz.

Jak to się stało? Ja nie mogłem nic wystawić póki nie podałem im konta i wpłaciłem tą złotówkę, chociaż było to wiele lat temu.

To już dawno się zmieniło.

Patrzyłem, patrzyłem w opcje :)Tylko jeszcze wczoraj inny gościu kupił ten przedmiot i później się wycofał . Dziś kupiony po raz drugi przez innego.Kliknąłem przy tej sprzedaży z której zrezygnował jednak o zwrot prowizji z powodu odstąpienia od umowy - dobrze zrobiłem ? Czy anulują tę prowizję - chyba 12zł było. Chodzi mi najbardziej o tą wpłatę od kupującego aktualnego - czy nie zaginie ta kwota w próżni póki moje konto do wpłat się aktywuje?

Ja też bym wolał żeby przy wystawianiu oferty mnie zablokowało z powodu niepodania danych i konta. Wolałem na olx wystawić jakbym wiedział, że takie opłaty są na allegro.

Na OLX też są opłaty.

Znowu prubujesz zabłysnąć? Słabo Ci idzie. Nie sądzę żeby kolega za 300 zł sprzedawał auto, albo jakąś nieruchomość.

O co ci chodzi znowu się do mnie dowalasz. Nie pasuje coś to WON!!! Bo wkurzasz na maksa.

Mam konto na Allegro od 2005 roku cwaniaku. Sprzedałęm dysk SSD M.2 na Allegro prawie 130 zł prowizji płaciłem.

A na OLX ile byś zapłacił prowizji?

Za to:

Uciąłeś tak jakby twoje dyski M.2 miały koła i poruszały się po drodze (lub ktoś w nich mieszkał - ucięta część tabeli).