Allegro - Konto zostało zablokowane przez zmianę Imienia?!

A często zmieniasz imię i nazwisko ?

Bardzo dobrze że Allegro bardzo restrykcyjnie podchodzi do wszelakich kombinacji w celu ochrony interesów swoich klientów. Ja jakoś mam 5 lat konto w serwisie i ani razu nie miałem problemów.

założenie konta jest bezpłatne, a jeśli korzystałeś z konta brata to miej pretensje do siebie

zazwyczaj jest tak że kilka lat im płacisz a jak przychodzi co do czego żeby oni tobie zapłacili to obrazu coś na ciebie głupiego znajdą. Po co ta opcja zmiany imienia jest wo gule dostępna?

To gdzie (jak) Ty te paczki odbierasz ?

Do mnie jak przychodzi kurier do domu, to pyta, czy dobrze trafił, ja podpisuje i gitara gra.

A co w przypadku, gdy zmienię miejsce zamieszkania ?

Jak zmienić dane adresowe ?

A czy to problem podesłać do obsługi Allegro scan nowego dowodu osobistego ??

Wysłać maila allegro ?

Już kilka razy pisałem na temat Allegro ale napiszę raz jeszcze że przestrzegam wszystkich przed uczestniczeniem w aukcjach na tym portalu.

Kilka lat temu kiedy allegro dopiero zaczynało się rozwijać chciałem założyć konto. Podałem wszystkie dane (zgodnie z prawdą) to napisali mi że dane są nieprawdziwe. Widocznie wiedzą lepiej jak się nazywam oraz gdzie mieszkam.

Żona kupiła przedmiot, po kilku dniach przelała pieniądze sprzedawcy a po paru dniach konto zostało zablokowane. Okazało się że sprzedawca żąda zwrotu prowizji bo nie dostał pieniędzy. Skan potwierdzenia zapłaty do sprzedawcy i allegro. Sprzedawca oczywiście funkcjonował bez problemów a my 5 dni czekalismy na odblokowanie konta. No i oczywiście żadnego wyjasnienia ani przeprosin że sprzedawca pomylił wpłaty.

Poprostu tragedia.