Allegro - Konto zostało zablokowane przez zmianę Imienia?!

Witam wszystkich,

Dziś wchodzę na e-mail i dostałem maila od Allegro że konto Brata zostało zablokowane :frowning:

Od Allegro:

Zostało zablokowane przez to że zmieniłem Imię w rejestracji w Allegro na swoje a adres jest ten sam :!:

No właśnie czytałem na Allegro Café

A dlatego zmieniłem bo Policjant mi kazał bo złożyłem zeznania bo zostałem oszukany na Allegro na sumę 400zl :?: za kartę graniczną wpłaciłem pieniądze i nie dostałem jej do tej pory :!:

Gdzie tu jest sprawiedliwość który płaci prowizje Allegro i ma naprawdę porządne komentarze :?: :!:

to ich pseudo-myślenie :lol:

zawsze ten co jest ok to ma najgorzej

a ci co robią ludków w balona to im nic :slight_smile:

W przedostatnim Chipie (10/2008) na stronie 34 była opisana podobna sytuacja do Twojej - faceta też oszukali na Allegro i też im to zgłosił, a że wcześniej miał wpisany fikcyjny adres (jak twierdzi do celów testowych) zablokowali mu konto…

Z pomocą ma mu przyjść kancelaria adwokacka KKR - mają zaskarżyć Allegro “dla zasady” bez pobierania opłaty…

Jak masz ochotę na takie zabawy możesz też spróbować się do nich zgłosić…

Tu masz adres:

http://www.kkr.com.pl

Powodzenia!

No właśnie, mi zablokowali ale z powodu Imienia :?: Przecież można chyba np. jak ktoś nie korzysta od tego Konta od dawna a ktoś z rodziny chce :?:

Mogę się pobawić w to, ale to jest nie sprawiedliwe według Allegro i Policji :!:

Ale ten ktoś może okazać się oszustem a konto będzie miało np.500 pozytywów .

Wtedy łatwiej oszukiwać ludzi

No wtedy tak, ale ja nie mam żadnych Neutralnych i Negatywów.

A no spoko, mam Chipa i przeczytam sobie o tym dzięki za poradę

A mnie ostatnio przyszło ostrzeżenie, że sam sobie we własnej aukcji zalicytowałem, albo ktoś znajomy lub z rodziny. Otóż osoba licytująca zamieszkiwała budynek obok (to są dwa połączone bloki), adres ten sam, tylko numer mieszkania inny. =D>

W mailu pisało, że by uniknąć nieporozumień osoby potencjalnie “razem” mieszkające, pracujące, spokrewnione lub znające się nie powinny od siebie kupować na Allegro. Natomiast w jakimś punkcie regulaminu pisze, że nie można kupować wystawionych przedmiotów poza Allegro. Ciekawy paradoks.

Zdaje się że nie można przekazywać konta allegro innej osobie, więc mieli powód by zablokować. Tylko po jakie licho umożliwiają zmianę danych, skoro nie wolno zmieniać?

dlatego nigdy nie kupuje na allegro. 2 razy oszukali mojego tatę a kiedy on złożył skargę to bum! konto zablokowane… Polecam Ebay ( nie kupuj od polskich sprzedawców )

No tylko ze ja zmieniłem Imię na swoje bo jak paczki przychodziły to nie mogłem odebrać ich wcale, ale adres zamieszkania i nazwisko jest to same :!: no umożliwiają zmianę danych tylko nie wiem po co :?:

tak to już jest

Daro:), nie ma co się dziwić że Allegro zablokowało konto .

A po co zmieniałeś imię ?

:expressionless:

A dlatego zmieniłem bo Policjant mi kazał bo złożyłem zeznania bo zostałem oszukany na Allegro

I jeszcze że jak paczki przychodziły to nie moglem ich odebrać

:frowning: oszuści tylko jak się orientuję to umożliwiają zmianę danych, skoro nie wolno zmieniać?

No a jak ma pomóc zmiana imienia ??

Miej pretensje do samego siebie, po co zmieniałeś imię, jak konto nie należało do ciebie to na Policję ze zgłoszeniem oszustwa powinien się zgłosić właściciel konta.

No tak że konto jest Brata, a ja nie mogłem odebrać paczki bo inne mam Imię :slight_smile: i musiałem czekać aż przyjedzie, a raz paczki nie odebrałem bo był w delegacji i jeszcze raz sprzedający ją wysłał później

Wiesz nie powinno być tak…

A co teraz z moja Rekompensatą :?:

No to chyba nie zostałeś oszukany tylko musiałeś poczekać na paczkę

Zostałem oszukany, za długo czekania.

Może jak poproszę Allegro to mi odblokują z powodu rekompensaty.

A jak niby powinno być ??

Jakby pozwalali zmieniać swoje dane to dopiero by się działo …

Normalnie zmienić dane osobowe i adres zamieszkania to jak :?: też nie można :?:

nic by się nie działa, dane autentyczne.