Allegro: Legalne konta dla młodzieży

Żródło: Dziennik Internautów

I tak nawet teraz z allegro korzysta bardzo wiele osób niepełnoletnich

wg mnie ten pomysł się nie sprawdzi, chyba że jeżeli jakiś 16-latek sobie założy konto to po przekroczeniu 18 lat konto “Junior” zostanie zamienione na zwyczajne konto. Wtedy uzbierane punkty za komentarze powinny automatycznie przyczynić się do otrzymania statusu “SuperSprzedawca” oczywiście zakładając że należytą ilość komentarzy dany nieletni uzbiera.

Ale, np. to kiedy opłaty za wystawione przedmioty przekroczą 50 zł i powinny zostać jak najszybciej uregulowane to przydało by się wprowadzić to dla wszystkich a nie tylko dla “Junior”.

Ale kiedy osoby, które zwyczajnie handlują na allegro to wydaje mi się że taki limit będą przekraczały każdego dnia i powinna wtedy zostać wprowadzona kolejna nowość, czyli coś takiego że Allegrowicze którzy z pewną częstotliwością zbierają określoną ilość komentarzy w ciągu jednego miesiąca zostaną “nagrodzeni” przez allegro zwiększeniem takiego limitu, choć sam nie wiem czy taki limit byłby dobry.

Zobaczymy co to będzie. Mam nadzieję, że Allegro tymi zmianami nie pogorszy się.

Pozdrawiam.

A mi się to podoba :wink: wreszcie będe posiadał własne konto na allegro przez co nie będe musiał prosić rodziców, żeby mi coś zamówili ;))

Jaki cel miało to odkrywcze stwierdzenie??

Chyba że taki że robią to nielegalnie :stuck_out_tongue:

Bardzo dobrze że wprowadzono takie rozwiązanie, bo transakcje z niepoważnymi nastolatkami nie są tym co tygryski lubią najbardziej :stuck_out_tongue: