Allegro, menedżer sprzedaży, wiadomość dla kupującego help!

Witam!

Mam taki problem: Nie wiem jak zrobić żeby kupujący na Allegro dostawał wiadomość po zakupie.

Mianowicie chodzi mi o to, że jak coś się kupuję to w dolnej części listu (Kupiłeś przedmiot…) jest takie coś:

“Oto wiadomość dołączona przez Sprzedającego”

i w wiadomości mamy nr konta do wpłaty, itp.

Pytam jako Sprzedający, jak to zrobić aby klienci dostawali ode mnie taką wiadomość.

Czy do tego potrzebny jest menedżer sprzedaży? (wykupił abonament, pierwszy - 2,5zł)

Bardzo proszę o dokładne wskazówki jak to zrobić, ponieważ za nic nie mogę tego znaleźć. Z góry dzięki, pozdrawiam.

Zobacz tu: http://allegro.pl/myaccount/mysettings_ … essage.php

W okno wklej np. ten tekst:

Witaj [NAZWA_KUPUJACEGO]


Dziękuję za udział w transakcji i zakup następującego przedmiotu:


[TYTUL]. 


Wyślę go natychmiast po otrzymaniu kwoty:

[KWOTA_DO_ZAPLATY] + koszt wysyłki (informację znajdziesz na stronie wylicytowanego przedmiotu).

Dalej wpisujesz według tego wzoru, zamiast tekstu w kwadratowych nawiasach automat przed wysłaniem wiadomości wstawi sam odpowiednie dane w zależności od aukcji i kupującego.

jacex_28 , nazwij proszę temat konkretnie bez zbędnych helpów w tytule. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj ten temat. viewtopic.php?f=16&t=394978

Dzięki wszystkim za pomoc, szukałem dokładnie tego co podał “ceder”, thx :slight_smile: :slight_smile:

Dodane 14.08.2010 (So) 14:47

sorki “Cedar” za pomyłkę xD

dysklektykiem nie jestem, tylko jakoś ta na szybko przeczytałem :stuck_out_tongue:

Dodane 14.08.2010 (So) 14:48

miało być “to” a nie “ta” xD, nie będę już więcej spamował xd. thx