Allegro: opinie o produkcie

Kiedy klikam w Opinie o produkcie, to wyświetla się tylko kilka ostatnich, chociaż produkt ma kilkadziesiąt opinii: https://i.imgur.com/fjh2AfU.png. Czy jest jakaś możliwość przeczytania wszystkich opinii o wybranym produkcie?

Opis opinii jest dodatkowy. Wiele osób po prostu ustawia tylko “gwiazdki”.

2 polubienia

Dzięki :slight_smile: Nie pomyślałam o tym. To smutne, że na 26 opinii tylko 8 osób uzasadniło swoją ocenę. Szczególnie dziwi mnie brak uzasadnienia w przypadku ocen poniżej czterech gwiazdek :frowning:

Może Allegro ma zbyt agresywne ocenianie, od razu na nazwie konta świeci się kółeczko “1” itd.
I chyba co każde zalogowanie jest aż się nie wystawi oceny.

Już wolę mail raz na rok jak na morele - “produkty skazane na zapomnienie?” i tam proponują wystawić ocenę.

1 polubienie

Może ocenianie powinno być od jakiejś kwoty lub w wybranych kategoriach. Ostatnio allegro chciało, żebym wystawił ocenę na jakiś notes za 1 zł czy spinacze za 50 gr. Szkoda czasu na rozpisywanie się.

2 polubienia

To nic. Gorze jak każe oceniać przedmioty do gier, waluty czy inne “usługi”.

2 polubienia

No tak, ale przedmiot, który sprawdzałam jednak nie jest takim drobiazgiem. Opinii o notesie czy spinaczach bym nawet nie sprawdzała :stuck_out_tongue: A to jest lusterko z podświetleniem, dwustronne i powiększające, więc trochę kosztuje :wink: