Allegro pomyłka

Kupiłem Bluzke na allegro za 40zł i powiedziłem ze zapłace przy odbiorze za pobraniem dziś dostałem bluzke i okazuje się że nic nie musze płacić chyba pomyłka jakaś, pisze do sprzedającego a on nic nie odpisuje chyba się pomylił co zrobić??

masz farta

Może taka promocja, ostatnio w Anglii ktoś rozsypał troche papieru może teraz bluzki rozdaje :lol:

nie napewno nie no i co teraz mam kase mu wysłac za to bo pewnie komuś doszła też bluza a ten ktoś zapłącił juz a teraz znowu musi wiec co mam farta i nie musze płacić czy zaplacić

To wina sprzedającego a nie twoja. Nie płać.

no pasuje zapłacić…

skontaktuj się telefonicznie ze sprzedającym i po sprawie.

jak niezapłacisz to sprzedawca wystawi ci zapewne odpowiedni komentarz :stuck_out_tongue:

ale z drugiej strony to on sie pomylił …

no ale spójz też na to tak …

niezapłacisz to bedzie grzech :lol:

i potem ktoś sie z tobą rozliczy tam u góry bądz na dole :twisted:

no i może nie zapłace koleś nic sie nie domaga ale czy jak nie zapłace moge mieć problemy

nie :stuck_out_tongue:

tylko komentarz od niego :stuck_out_tongue:

No ale i tak zamierzam zrezygnować z allegro no i mam -30zł zapłaty dla allegro zaplące i rezygnuje z allegro ok dzieki wam.

Z grzechu się wyspowiadam a jednak mozna nie tylko dostac za darmo po mordzie ale i fajną bluzkę.

powiedz który to sprzedawca :stuck_out_tongue:

może też coś u niego “kupie” :lol:

mi się wydaje że listonosz się pomylił haha

Heheh…ciekawa historia :stuck_out_tongue: Też tak chcę :smiley:

Jeśli

to jak się nie dopomni wpłaty to nie płać i tyle ;] .

ja bym sie skontaktował i zapłacił

niestety jestem troche za uczciwy i przez to dostaje czasami kopa w … ale trudno ;]

Może koleś ma tyle aukcji, że już się gubi za co dostał kasę, a za co nie…

W sumie to chyba nie jest grzech, jak mu nie wyślesz kasy, skoro się nie dopomina. Jak się upomni o szmal, to wtedy wyślesz i będziesz miał czyste sumienie :slight_smile:

Masz farta, a zarazem zagwozdkę :smiley:

są trzy wyjścia :stuck_out_tongue:

  1. sprzedawca zapomniał wypełnić blankietu (lub go źle wypełnił - nadał od siebie zamiast od Ciebie :P)

  2. Listonosz zapomniał dać do podpisu i wyegzekwować zapłatę …

(wtedy Ty nic nie płacisz - masz spokój)

  1. Ja bym jednak zapłacił - na przyszłość się przyda.

Co miało być powiedziane, zostało.