Allegro - porady przy wystawieniu aukcji

Witam z sobotniego rana. Pytanie o Allegro - macie jakieś dobre podpowiedzi co do wystawiania aukcji (chodzi mi o pojedyczne sprzedaże, nie komercyjne). To, że dobry opis, ładny rozkład graficzny i porządne zdjęcia to się domyślam, ale:

 

  • BCM? Co o tym myślicie?

  • kiedy powinna kończyć się aukcja? Wieczór? Około 20stej? Kiedy ludzie lubią licytować? Godziny wieczorne, czy z pracy/szkoły?

  • kończyć aukcję w tygodniu, czy w weekend?

 

Z góry dziękuję za porady.

co sprzedajesz ?

 

szczegółowy opis (łącznie z minusami przedmiotu, uszkodzeniami, nawet najdrobniejszymi), realne zdjęcia przedmiotu( w bardzo dobrej jakości), najlepiej 100% pozyt. komentarzy, bez ceny minimalnej (najlepiej jakbyś poprosił ze 2 znajomych żeby zalicytowali, będzie łatwiej znaleźć twoją aukcje)

 

 

Sprzedaję trochę części komputerowych - wszystko w idealnym stanie (jeżeli chodzi o elektronikę jestem pedantem); nigdy nie wciskam kitu, wolę wyrzucić do kosza, niż np. komuś wcisnąć cos uszkodzonego.

spisz numery seryjne i zrób zdjęcia, bo możesz trafić na idiotę co ci będzie próbował zrobić sobie twoim kosztem darmową wymianę pogwarancyjną, lub uszkodzi go i będzie próbował zwrócić