Allegro Power

Hej!

Był ktoś z Was na Allegro Power w Łodzi?

Jak tam było? Podobno bardzo wcześnie się skończyło. Będzie ktoś z Was na imprezie w Wawie?

Ja byłem. Skończyło się wcześnie bo jeden z ochroniarzy zmarł.

też byłem tam w łodzi wszystko byłoby ok gdyby ochroniaż patrzył pod nogi :x no ale w sumie to biegł pomóc motocykliscie który wcześniej zaliczył glebe ehhh… szkoda gościa :cry: a co do allegro power to lajtowo ale spodziewałem się czegoś lepszego 8)

jak umarl ? :shock:

Niestety tak.

Będzie ktoś z Was w Wawie lub Zabrzu?

:roll:

on sie pytał ‘jak’ czyli w jaki sposób, czy ptak go ugryzł, czy pod samolot wpadł, itd.

ehhh… google.pl

Na ochroniarza spadło UFO

Nie powinniście śmiać się z czyjejś śmierci…

[*]


Zamierz iść na allegro power (w Szczecinie)

Nie interesuje się samochodami, ale z tego co wyczytałem będzie kilka perełek więc warto zobaczyć, interesuje się motorami, dużo ich tam było ? :>

no właśnie, były tam porsche’aki, lambo i ferrari ?

tak oile dobrze pamiętam to jedno porsche i ferrari trzy lamborghni i jakiś koleś driftował chyba nissanem seville, a i jeszcze jedno auto było tylko nie wiem co to za cudo było :o

a motorków no troche było na całej imprezie nie bylem więc dokladnie nie wiem ile tych motorków było ja widziałem dwa

Ma być jeden motocykl ale w Łodzi nie było z powyższego powodu. Był Bentley, 2 Porsche + Cayenne, napewno 2 ferrari, lamborghini. A drift był poprostu genialny :twisted:

nie było motoru !!

ehh gdybym miał 18 i prawko bym chyba od rana tam stał i czekał na to …

a wiecie moze czy było ferrari f430 spider i lambo murcielago ? genialne maszyny

gdyby był jeszcze aston martin db9 ehh :]

A można się przejechać jako pasażer :smiley: ?

a przejażdżke jednym z aaut można było wygrać w konkursach niestety mi sie nie udało :cry:

A co to za konkursy ?

No to nie będzie już chyba 500zł na zakupy na Allegro. :mrgreen: