Allegro, problem z kupującym

Witam, sprzedałem coś na allegro w formie licytacji. w aukcji miałem napisane że wysyłam za pobraniem badź w gre wchodzi wpłata na konto. no i ktoś wygrał aukcję piszę do niego jaką wybiera formę płatności i nic nie odpisuje. co mogę zrobić? i ile dni ma ten użytkownik na danie odpowiedzi? czy może powinienem wysłać za pobraniem mimo że on nie chce odebrać?

Wystąp o zwrot prowizji do Allegro i olej kupującego wystawiając przedmiot ponownie.

majcovsky dobrze radzi, jak wystąpisz do Allegro o zwrot prowizji to koleś dostanie od nich ponaglenie więc może się ocknie.

Witam , a ile dni minęło od twojego posta ?

Czym się martwisz ?? Ty, ze swojej strony, dopełniłeś formalności. To kupujący wygrał aukcję i do niego należy następny krok: musi skontaktować się z Tobą i uzgodnić szczegóły transakcji.

Daj mu na to kilka dni.

W razie braku odzewu skontaktuj się z administracją Allegro. I tyle :slight_smile:

Zgodnie z regulaminem kupujący powinien z ciągu 7 dni skontaktować się ze sprzedającym w celu uzgodnienia szczegółów zakończenia transakcji. Wszystko jest napisane w regulaminie Allegro.

scripter1 , O zwrot prowizji można wystąpić (jeśli dobrze pamiętam, sprawdzać mi się nie chce) dopiero 14 dni po zakończeniu aukcji i chyba po bezskutecznej próbie skontaktowania się z kupującym. szczegóły w regulaminie.

KYNEK , nazwij proszę temat konkretnie, bez zbędnych problemów w tytule. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj proszę ten temat. viewtopic.php?f=16&t=394978