Allegro prosze o szybką pomoc

Sprzedałem wczoraj 1 rzecz za 230zl i ustalilem ze wysylka za pobraniem 29zl. I teraz dzis ktos kupil i nie wiem w kwitek na poczcie jaka kwote wpisać. Czy kupujący musi zaplacic 230 czy 259zl?

Jeśli w aukcji nie ma że płacisz za przesyłkę to chyba powinieneś wiedzieć ile tam wpisać :stuck_out_tongue:

Czyli ile ? Mnie nic nie kosztuje tylko obciazam kosztami kupujacego wpisujac 259?

Jeśli to kupujący ma płacić za przesyłkę, to musisz wpisać 259zł.

Płacisz za wysyłkę przy nadaniu. A kupujący zwraca ci za nią przy odbiorze. Masz wpisać koszt przedmiotu + koszt wysyłki który wpisałeś w aukcji

Czyli na druczku musze wpisać cene przedmiotu i cene wysylki jaka kupujace musi zaplacic czyli 259? TAK?

tak, już ci ktoś wcześniej to napisał.

Zobacz wzory adresowania http://allegro.pl/country_pages/1/0/tra … subtopic=2

Pieniążki przelać sobie możesz na konto lub aby dostarczył listonosz na twój adres. Jest jeszcze pole “Wartość”, które określa ubezpieczenie paczki (w razie zaginięcia, uszkodzenia), ale jest dodatkowo płatne i z praktyki wiem, że nawet paczki o wartości ok. 500zł dochodzą bez szwanku.

simonides , proszę o konkretny tytuł wątku. Zignorowanie prośby będzie skutkować usunięciem topica z forum.