Allegro Smart teraz bez limitu ilości przesyłek+abonament miesięczny

Czytaj więcej:
Kup Allegro Smart! i ciesz się darmową dostawą do tysięcy Paczkomatów i Punktów odbioru.

Zaraz będzie gadanie, że “ile to Allegro posmarowało, żeby był news o tym” :wink:
A tak poważnie - ze Smarta korzystam praktycznie od poczatku istnienia programu. Zwrócił mi się już pewnie kilka razy - chociaż jak ktoś korzysta z Allegro okazjonalnie i za kwoty poniżej 40zł, to będzie się “zmuszał” do kupowania. Niektóre rzeczy sa w porównywalnych cenach, niż w sklepie stacjonarnym, jednak komfort braku konieczności jeżdzenia po sklepach, tracenia czasu, przepychania się między ludźmi i tracenia dodatkowo pieniędzy na paliwo rekompensuje. Inna sprawa, że jeszcze mam punkt odbioru 5 minut piechota od domu…

2 polubienia

Ale to ma już kilka miesięcy. Teraz to byłoby chyba już trochą na niego za późno.

@Madafaker Chyba już o tym pisałeś… Usługa abonamentowa Allegro Smart

1 polubienie

Korzystam ze Smarta, ale poza rozbiciem abonamentowym per miesiąc widzę tu też brak limitu przesyłek. Tego ostatniego to chyba nie było, jeśli mnie pamięć nie zawodzi to było jakieś ilościowe ograniczenie.

1 polubienie

Chodzi o np. nowy okres testowania z pół roku na miesiąc i poprzednia wersja miała limity do 180 i 360 przesyłek.

Jakby u nas funkcjonował system aktualizacji, to by się dopisało do starego wpisu.

@anon72825314 @freshmeat wszystko jasne w temacie, ogarniacie już, czy jeszcze nie bardzo?

Może następnym razem, zamiast wrzucać same linki, wysilisz się trochę i chociaż kilka słów od siebie napiszesz, będzie prościej.

@freshmeat:
wysilisz się trochę i chociaż kilka słów od siebie napiszesz, będzie prościej.

Proście, a będziecie prości”…dobrze, postaram się następnym razem “zapamiętać”, iż też jesteś wśród odbiorców takich złożonych treści

To lepiej zacytować np. maila którego Allegro rozsyłało na dniach

5 listopada o godzinie 12:00 opublikowaliśmy kilka zmian, które sprawią, że zakupy z Allegro Smart! będą jeszcze przyjemniejsze (zmiany wejdą w życie po upływie 14 dni od dnia publikacji). Będą to:

  • nielimitowana liczba dostaw - dzięki temu będziesz mógł kupować i korzystać z nieograniczonej liczby przesyłek w ramach Allegro Smart!,
  • miesięczne płatności za Allegro Smart! - po zakończeniu Twojego dotychczasowego okresu rozliczeniowego za Allegro Smart! będziesz mógł płacić co miesiąc 8,99 zł lub raz na rok 49 zł (opcja płatności co 6 miesięcy nie jest już dostępna).

Jeśli zdecydujesz się na płatności miesięczne, będziesz mógł je realizować wyłącznie kartą płatniczą (kredytową lub debetową) z opcją automatycznego pobierania należności w wysokości 8,99 zł.
Sprawdź szczegóły w nowym Regulaminie usługi Allegro Smart!

3 polubienia

@Madafaker nie interesuje mnie ten temat, więc aby nie popełnić jakiegoś błędu nie napiszę o tym bloga. Druga sprawa, taki krótki blog na ten temat, nie trafi na główną jeśli napisze go zwykły bloger.

@anon72825314:
nie napiszę o tym bloga

Ale My tutaj, nie o twoich “rozterkach” na płaszczyźnie blogerskiej

Dla przypomnienia:

Temat
O kategorii Propozycje newsów
Miejsce na propozycje newsów i publikacji redakcyjnych na stronę główną serwisu.

Zresztą do całego zagadnienia sekcji “Propozycje newsów”, trzeba podchodzić z dużym dystansem, bardziej na płaszczyźnie li tylko małej, sporadycznej “informacji forumowej”

1 polubienie

Uważasz, że wpisu blogowego odnośnie Allegro Smart nie da się wcisnąć na główną…:sunglasses:

Nauczyłem się już, że krótkie wpisy nie dostają się na główną jeśli napisał jakiś bloger… dzień później pojawił się na głównej wpis kogoś z redakcji :wink: