Usługa abonamentowa Allegro Smart

Allegro:
Allegro Smart! to usługa, w której otrzymujesz:
*Bezpłatną dostawę do sieci tysięcy Paczkomatów i punktów odbioru, oraz listami poleconymi na terenie całej Polski. Łącznie w ramach usługi możesz skorzystać nawet z 365 przesyłek przy usłudze opłaconej na 12 miesięcy i nawet 180 przesyłek przy usłudze wykupionej na 6 miesięcy.

Czytaj więcej: www.allegro.pl

Propozycja newsa, który reklamowali nawet w TV. Ale dobreprogramy w lesie.

Widać zbyt prawiniczy język. Jedno dobre, że Allegro oznaczyło aukcje z darmowym odbiorem w paczkomacie/punkcie.

Lub użytkownik (dodający aukcje) może oznaczyć gdy wie, że spełnia kryteria ceny, wymiarów i wagi?

1 polubienie

Nie korzystam z tego rozwiązania, ale to dlatego że za pośrednictwem portali aukcyjnych głównie sprzedaję, a moi klienci zazwyczaj jako formę dostawy wybierają dostawę kurierską - i dlatego też w związku z tym zazwyczaj nadaję przez Sendit, a nie przez tego typu programy (jak się w ogóle do niego zakwalifikować, ktoś wie?).

Ja już 3 przesyłki przez Smart zrobiłem tzn kupiłem. Rewelacja. Niektórzy zastrzegają, że SMART jest od np. 40-50 zł Najczęściej do Paczkomatów, których coraz więcej.

https://allegro.pl/dla-sprzedajacych/usluga-allegro-smart-warunki-dla-sprzedajacych-9dG9omEnet1