ALLEGRO ... sprzedarz

Siema… Chciałem sie dowiedzieć jak sprzedawać przedmioty na allegro bez konta w banku … jak odbierać wpłaty pieniężne

Wysyłasz paczkę za pobraniem, kwota pobrania zostanie zwrócona na Twój adres zamieszkania.

Albo jeśli chcesz wysłać paczkę dopiero po otrzymaniu pieniędzy, niech kupujący wyśle pieniądze przekazem na Twój adres.

Po pierwsze “sprzeda ż”.

Po drugie, możesz zastrzec w opisie aukcji, że wpłatę za wylicytowany/zakupiony przedmiot klient może dokonać tylko poprzez przekaz pocztowy, bądź wysyłać przesyłki za pobraniem.

EDIT:

kpc21 był szybszy :wink:

No tak można, ale mało kto wtedy kupi, na dodatek kupa osób się pomyli, ponieważ nie zwróci uwagę na opcje zapłaty >_> i to wtedy jest takie sranie w banie, niektórzy nawet Ci będą grozić i wyzywać, za to, że nie masz konta bankowego :lol: .

Zrób sobie konto np. w mbank. Najprostsze rozwiązanie. Wysyłanie za pobraniem jest niebezpieczne i nieopłacalne dla kupującego… A przekaz kosztuje tyle, że…

Klamotten , ma racje, taka sprzedaż nie ma najmniejszego sensu. Konto bankowe musi być i tyle.

Tylko ja chce sprzedać jedną rzecz i do tego nie opłaca mi sie robić konta

To podaj konto rodziców i po krzyku.

Może najpierw podzwoń po sklepach Allegro, może coś kupią i po sprawie - fakt że za niższą cenę, ale jak wystawisz przedmiot to i tak nie mas gwarancji ze go sprzedasz, a prowizję/opłaty będzie trzeba zapłacić.

konto w mbanku nic cię nie kosztuje. po szczegóły odsyłam domnie na priv.

Bo w inny sposób nikt tego nie kupi. Mi osobiście nie chciało by się bawić w jakieś przekazy czy pobraniowe przesyłki które są drogie

Cinek3333 , nazwij temat konkretnie i popraw błędy. na forum piszemy po polsku.