Allegro - sprzedaż darmowych przedmiotów

Dobrze rozumiem o co ci chodzi :lol:

Jednak zrozum, że dla pracowników allegro nie ma znaczenia co sprzedajesz, jeśli to kosztuje 1zł i jest zgłoszone jako aukcja dla komentarza to jest kasowane, a wobec kupujących i sprzedającego są wyciągane konsekwencje. No może czasem są wyjątki :stuck_out_tongue:

Kiedyś miałem zawieszone konto za aukcje za 1zł, ale to było na początku mojej kariery na allegro 8)

jak to dla nich nie ma znaczenia? jeżeli przedmiot jest zgodny z regulaminem, cena wywoławcza lub “kup teraz” 1zł to nie mają prawa aukcji zawiesić.

a aukcje dla komentarza można odróżnić gołym okiem i zapewne w takiej aukcji brałeś udział…

mój kolega raz zrobił aukcje dla komentarza, wszyscy kupiliśmy z tej samej miejscowości i jakoś się nie zorientowali, a sprzedać coś za złotówkę na kup teraz to sie napewno nie opłaca(wystawienie aukcji kosztuje)

ale problem w tym że oni nie czytają aukcji, spychologia :slight_smile: zgłoszone => usunięte

Widocznie nikt nie zgłosił tego poprzez “zgłoś naruszenie zasad”

patrzcie na to!

czego to ludzie nie wymyślą, żeby marne grosze zarobić i się nie narobić, ale to jest sprzedaż darmowego przedmiotu, czy może jakiegoś pomysłu? :x