Allegro - Usuwanie widoku kupionego przedmiotu

Witam,

Czy jest możliwość usunięcia nr aukcji tak aby dana osoba która wejdzie na mój login nie widziała jaki przedmiot kupiłem? Wiem że nr aukcji razem z nią przedawnia się po ok 2 miesiącach ale czy istnieją jeszcze inne sposoby?

Nie wystawiaj komentarza i poproś aby Tobie nie wystawiali, jak już masz komentarz to nic nie możesz zrobić.

PS. Po ponad 2 miesiącach też można po komentarzach, bez problemu sprawdzić kto i co kupił.

Za późno komentarz wystawiłem kilka dni temu i również dostałem rewanż w podziękowaniu za transakcje. Po dwóch miesiącach można jedynie domyślać się co ktoś kupił :stuck_out_tongue: Aukcja z numerem ginie, i nie można już zobaczyć opisu ani również danego przedmiotu.

Mylisz się. Na liście komentarzy zawsze widnieje numer aukcji, którą możesz podejrzeć przez serwisy archiwizujące aukcje, np. http://paa.pl

:o :o :o to mi się bardzo nie podoba, są tam wszystkie moje aukcje z 2 lat, od początku konta :frowning:

zakładam drugie konto i nikt nie będzie znał nicku :smiley:

Na allegro powinny być tylko same komentarze, bez odnośnika z numerem aukcji!! :frowning:

Właśnie powinno zostać tak jak jest. Przecież ktoś może sobie kupić 100 długopisów za 1zł sztuka, a potem sprzedać komuś jakiś fake…