Allegro-wpłata na konto sprzedającego,zaiastprzezpłacęzaleg

witam

Po całkowitym zakończeniu zakupu kilku przedmiotów od jednego gościa płatności.pl ,pokazały mi" ten druczek jaki muszę wypełnić na poczcie i tam było pay usa, ul.marcelińska 90, 60-324 poznań, tytuł: (IdT jakiś cyfry) płacę z allegro- czyli tak jak przy opcji płacę z allegro. Po tym odczytałem wiadomości e-mail z allegroz załączoną wiadomością od sprzedającego w której były dane sprzedającego do wpłaty. Postanowiłem wpłacić prosto do sprzedającego, by było szybciej i w ogóle. Teraz nie wiem czy dobrze zrobiłem. Z dojściem towaru pewnie nie będzie problemu bo dostanie pieniądze ale dla, allegro" to tak jak bym nie zapłacił. CO O TYM MYŚLICIE?

Ps. Próbowałem sie podczepić pod podobny temat ale nie wiem dlaczego posty ciągle znikały :shock:

Myślimy to, że nie znasz regulaminu, którego znajomość potwierdzasz logując się na Allegro:

Poczytaj: http://allegro.pl/country_pages/1/0/pza.php

A to oznacza, że nie znasz regulaminu tego forum, w którym jest napisane, że nie wolno podpiać się do innych wątków.

Jeśli zapłaciłeś sprzedającemu bezpośrednio przelewem, a nie przez Płacę z Allegro skontaktuj się z nim i powiadom, że zapłaciłeś w ten sposób. Musisz także anulować wpłatę przez Płacę z Allegro na karcie płatności. Zrobisz to w tym miejscu: Moje Allegro >> Moje zakupy >> Płacę z Allegro >> Lista moich wpłat.

Jeżeli Ty nie anulujesz wpłaty w Allegro, po 10 dniach od wygenerowania transakcji, zostanie ona anulowana automatycznie w systemie.

Pozdrawiam

Marcin

Zespół Płacę z Allegro

Dzięki za odpowiedź, zrobiłem wsystko według instrukcji. Mam nadzieje, że teraz będzie wszystko dobrze. Pozdrawiam i życzę Wesołych Swiąt :wink: