Allegro - zawieszone konto

Witam wszystkich :mrgreen: mam problem z allegro, zablokowali mi konto za rzekome powiązania z innym kontem. wysłałem do nich e_maila z pytaniem dlaczego zablokowali mi konto niestety nie odpowiedzieli na tego meila [-X no więc wysłałam drugi- odpisali że za powiązania z innym kontem(niby ze miałem dostęp do innego konta) oraz, że mam je wyjaśnić. Więc wyjaśniłem, że to znajomy z osiedla i nie logowałem się na jego koncie poza tym kupiłem raz od niego przedmiot przez allegro i on ode mnie tez raz kupił- jakoś tak wyszło :smiley:

jak im wysłałem w/w informacje znowu cisza… więc wysłałem jeszcze 3 meile o treści, że mają mi wyjaśnić o co im chodzi oraz że nie miałem dostępu do konta kolegi itp itd. Po tej ciszy znowu odpisali, że z ich informacji wynika, że miałem dostęp do konta kolegi :evil: … więc wyjaśniłem im dokładnie co i jak… i znowu cisza… wiem, że nie odpisują od razu ale 48h na pewno minęło…

i tu moje pytanie dalej im próbować uświadomić ze nie miałem dostępu do konta a jeśli tak to może podpowiecie jak to zrobić bo mi już ręce opadają… czy może założyć drugie konto ? o ile to legalne i tego też mi nie zablokują…

Dodam jeszcze że te interesy z kumplem przez allegro były jakiś rok temu… a oni teraz mnie dręczą, jak ja już nie pamiętam jak to było :D:D

Walczyć o konto czy zakładać inne :D?


http://aukcje.bajo.pl/news,5867,nieuczciwe,allegro.html - zerknijcie sobie na to :smiley:

Bardzo ciekawe, nieprawdaż? :x

Wymieniałeś się komentarzami i tyle. Miej chociaż odwagę cywilną się przyznać :x

no nie bardzo się wymieniłem bo po co wam mam ściemniać ? nie pamiętam jak to było dokładnie bo to było rok temu w każdym razie na pewno nie było “tej ja wystawie pusta puszkę piwa za 2 zł ty kupisz i po pozytywie…” - nie potrzebne mi takie coś… z resztą nawet jak bym się wymienił komentarzami to po co 2 razy skoro raz jest tylko naliczane? i w jaki sposób to dowodzi, że mam dostęp do tego konta…

Albo da się usunąć to zawieszone konto i założyć inne? ?

Chodzi mi o jakiś sposób żeby legalnie kupować na allegro

Czasami polityka allegro i ich tłumaczenia są żenujące, ale mniejsza o to.

Fakt faktem naruszyłeś trochę regulamin i trzeba się liczyć z konsekwencjami.

A co do konta to tak jak piszę w regulaminie allegro:

Jeżeli Twoje wcześniejsze konto na Allegro zostało zawieszone, nie możesz założyć nowego, dopóki serwis nie wyrazi zgody na ponowną rejestrację. Wyjaśnij blokadę poprzedniego konta, korzystając z formularza.

Link do formularza: http://www.allegro.pl/contact/contact.php?topic=57