Allegro!

(Djkarolek) #1

witam

kupiłem karte graficzna

za 129 zł niestety ale allegrowicz od którego kupiłem ta karta nie działa a miała byc 100% sprawna

zadzwoniłem do tego pana i zaczołem rozmowe i powiedziałem ze przyade do niego i wyjasnimy ta sprawe albo da mi pan karte nowa albo pieniadze a on powiedział mi ze jesli przyjade to mi przyłozy czy ja to mam uznac za groźbe co z takimi allegrowiczami się robi ???? a ten allegrowicz ma juz na swoim koncie kilka negatywów i neutralnych komentarzy! co ja mam w tej sprawie postapic!! prosze o pomoc!!

(system) #2

Poczytaj:

:arrow: http://allegro.pl/country_pages/1/0/cen … age=cb_buy

(NUKEM) #3

Ja bym poszedł z tym na policję…

(aju) #4

trzeba się wcześniej bardzo poważnie zastanowić zanim sie kupi przedmiot od takiego uzytkownika, nawet jeśli on ma kilkanascie pozytywów na koncie => to znak iż nie zawsze jest uczciwy.

taki fakt można zgłosić naawet na policję - to jest zwykła groźba i nie nie wywiązanie się z umowy przez sprzedającego.

Najłatwiej spróbuj jeszcze z nim pogadac - np. na gg aby miec pełby zapis rozmowy i spróbuj mu wytłumaczyć że tak nie mozna. Ewentualnie zgłoś ten fakt allegro.

(Djkarolek) #5

poczekam do jutra zadzwonie do niego ale on miał taki głos ze był zdenerwowany wiec ja normalnie do niego on do mnie go chamsku :twisted: ttakich allegrowiczów powinno sie blokowac zakazac im sprzedawania towaru!

(system) #6

A co zrobić allegrowiczami, którzy nie czytają negatywów? :? :x

(pysiu) #7

po prostu nabił cie w butelke :wink: :wink:

(system) #8

Dobrze pysiu, to już wiemy… ale co dalej? :x

Update.

Przepraszam… zła emotka :wink: :roll:

(pysiu) #9

mo cóz gosć oszukał jeszcze grozi dobrze jak rozmowa by byla nagrana i na policje gościa zgłosic ze oszukuje i grozi a groźby są karalne :wink: :wink:

(fiesta) #10

Zaprowadzić allegrowicza do szpitala może mają jakieś części zamienne do niego 8) 8) 8)