AlleKarta co sądzicie?


(Stolarzvip) #1

Witam co sądzicie o AleKarcie z allegro może ktoś ma? Interesuje mnie najbardziej czy naprawde nie trzeba wpłacać co miesiąc pewnej sumy i czy proadzenie konta jest naprawde cały czas za darmo? A może polecacie jakąć inną karte? Bardzo proszę o pomoc.


(Danielson) #2

6 Koszt wydania debetowej karty płatniczej AlleKarta wynosi 10 złotych plus VAT. Kwota ta zostanie doliczona do rachunku użytkownika Allegro w momencie aktywowania danego użytkownika Allegro jako swojego klienta oraz uruchomienia kanałów dla usług bankowości elektronicznej banku wydającego debetową kartę płatniczą AlleKarta.

7 Kwota, o której mowa w punkcie 6 zostanie zwrócona posiadaczowi karty, który zrealizuje przy użyciu debetowej karty płatniczej AlleKarta transakcje płatnicze na łączną kwotę co najmniej 500 złotych w Okresie Rozliczeniowym, rozpoczynającym się w dniu aktywowania rachunku bankowego do karty i kończącym w ostatnim dniu trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym miało miejsce to aktywowanie. Warunkiem zaliczenia kwoty transakcji zrealizowanej przy użyciu karty jest jej rozliczenie w Okresie Rozliczeniowym przez Bank.

Złączono Posta : 11.04.2007 (Sro) 17:56

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=43320

Złączono Posta : 11.04.2007 (Sro) 17:58

Złączono Posta : 11.04.2007 (Sro) 18:01

http://www.payback.pl/htmls/allekarta3a ... wfile.php- regulamin allekarty


(Cool Turalny) #3

ja polecam eKonto w mBanku. Zero opłat za prowadzenie konta, za karte płatniczą a do tego nie musisz co miesiąc wpłacać określonej ilości pieniędzy


(system) #4

Mam allekartę jakieś 2 miesiące, jeszcze z niej nie korzystałem :stuck_out_tongue:

Też mam, ale mie można kartą z mBanku płacić przez neta.