AllPlayer nie odtwarza filmów


(Miettas) #1

Witam, na laptopie córki jest zainstalowany 64 bitowy Windows 7. Kilka tygodni temu, po aktualizacji, zaczęły się problemy z odtwarzaniem filmów programem ALLPlayer v5.4. System nie jest w stanie odtworzyć żadnego filmu i pomimo uruchamiania filmu AllPlayerem startuje Windows Media Classic. Wszystkie filmy zapisane na twardym dysku, samoczynnie zmieniły rozszerzenie na .mkv. Nawet stało się tak, że na przykład zainstalowane programy (np. Napiprojekt) pozmieniały w folderach gdzie są zainstalowane rozszerzenie .DAT na .mkv

Nie pomaga odinstalowanie ALLPlayera i kodeków, a następnie czyszczenie systemu i instalacja wszystkiego od nowa. Cały czas jest to samo. Oprócz tego płyty, na których są nagrane filmy oznaczone jako pliki AVI (XviD), system pokazuje jako .mkv i nie odtwarza. Po prostu system wszędzie widzi to .mkv i już.

Czy jest jakiś sposób na zmianę tej sytuacji?


(lordjahu) #2

Przeskanowałeś system antywirusem ?


(Andrzejswit) #3

Są pokazywane jako .mkv czy tylko ikonka pokazuje .mkv? Sprawdź to, wciskając ALT w okienku Komputer, w menu które się ukaże wybierz Narzędzia -> Opcje Folderów, przejdź na kartę Widok i odznacz “Ukryj rozszerzenia znanych typów plików”.


(Miettas) #4

Skanowałem, nic nie wykazał.

Dodane 27.02.2013 (Śr) 21:33

Jutro zrobię zgodnie z sugestią i dam znać, bo dzisiaj już nie mam dostępu do tego kompa.


(scripter1) #5

miecios , jaką masz wersję ALLPlayera?

Jeśli masz 5.4.4 pobraną z DP to pobierz oficjalną 5.4.3 stąd http://www.allplayer.org/download/allplayer i sprawdź na niej.


(Chillout) #6

Przeskanuj komputer: http://www.dobreprogramy.pl/Malwarebyte … 13117.html

Aktualizacja, Pełen skan i usuń co znajdzie.