AllPlayer- problemy z odtwarzamiem rmvb

Witam.Jeśli mój post nie znajduje się w odpowiednim dziale to z góry przepraszam.

Mój problem polega na tym , że allplayer nagle przestał odtwarzać pliki rmvb. Zainstalowałem nowszego Allplayera wraz z nowszym RealAlternatiwe i wszystko na nic, doinstalowałem także Real Video 4 - najnowsze FFDShow - i kicha. Jakieś sugestie??

co znaczy przestał , jakieś komunikaty coś troche wiecej szczegółów !!

No przestał. Nie jestem zwolennikiem tego typu plików wideo i filmy rmvb oglądam sporadycznie. Dawniej wystarczył realalternatiwe i było oki. Teraz nie , nawet po zainstalowaniu ffdshow z Real Video 4 program cały czas dopomina się o ten właśnie kodek

silspaw , a jaką dokładnie masz wersję RealAlternative?

Z tego co wiem te nowsze wersje tego kodeka miewają problemy z formatem Real Video 4 i właśnie dlatego ALLPlayer przestał w Liveupdate udostępniać najnowszego Real Alternative i umieścił na swoich serwerach jego starszą wersję która nie miała tego problemu (według testów zainstalowanie najpierw tej starej wersji tego kodeka a później na to najnowszej nie powoduje problemów z tym kodowaniem ale głowy za to nie dam).

PS: Nie można było od razu zwrócić się o pomoc do fachowców na http://forum.allplayer.org/?

Najpierw wersja 1.51 potem 2.02 na obydwu nic

Pobierz tą wersję która jest w Liveupdate (1.9), wersji 1.51 nie sprawdzałem a wersja 2.02 jest znana właśnie z tego problemu który opisałeś (chyba autor kodeka porzucił obsługę tego formatu).

I upewnij się że nie masz zainstalowanego RealPlayera (jeśli masz to najpierw go odinstaluj a potem zainstaluj Real Alternative) bo on powoduje problemy z plikami rmvb.