Allplayer usywa pliki napisów w txt

Już po raz trzeci zauważyłem że AllPlayer wersja: 3.7.6.5 bez mojej zgody usuwa plik z komputera. Usuwa on każde plik txt, napisów do filmów które to czyta mi lektor Expressivo. Ciekawą sprawą jest to że gdy już obejrzę plik i zamknę ten DURNY program widzę na własne oczy jak plik txt jest kasowany bezpowrotnie…

Pytam się dlaczego się tak dzieje, czy ktoś też zauważył takową anomalię. Dzięki Bogu używam tego badziewnego programu dość nie dawno i jak dotąd nie zastąpiony dla mnie jest Microsoft-owy Media Player (tylko wiadomo, nie wyświetla on napisów z plików)

pozdrawiam i uważajcie czego używanie

Mój komputer jest 100% wolny od wirusów, prócz tego AllPlayera, którego dziś już usuwam bezpowrotnie. Jego najnowszej wersji też nie polecam, źle współgra z Expressivo i czasem “laguje” przy odtwarzaniu rmvb!

:evil: :evil: :evil: :evil:

Wyszła już wersja 4.0 Allplayera. Sprawdź na niej może jest już wolna od tego błędu.

Niestety nowsze wersje AllPlayera są do bani! Polecam niezawodną wersję AllPlayer 2.4.

w ustawieniach allplayera można wyłączyć opcje dodawania napisów do pliku i usuwania ich z dysku

tyko pytanie po co taka opcja, dobrze ze nie ma tam opcji “usuń cały system przy ponownym uruchomieniu”, którą też bym przeoczył…

ten program to wielka przereklamowana chała - i jak napisałem najnowsza wersja tego czegoś zwana AllPlayer 4.0 też ma problemy z funkcjonalnością i ciągle dziwi mnie fakt po co jakiś LiveUpdate na jakiś kod do czegoś co psuje jak popadnie, bez zgody użytownika - i tak wybieram Sub-edits!

pozdro.

OTy --> Kosz