AllPlayer V5.X kiepska jakość obrazu

Zrobiłem tak jak napisałeś i nic to nie dało.

Zgadza się na tym kompie co mam problem z odtwarzaniem mam tą opcję wyłączoną. Włączyłem ją lecz to nic nie dało.

Na tym drugim kompie mam ją włączoną

Na obu kompach mam system Windows 7 x64. Na tym co dobrze odtwarza filmy jest grafika: ATI Mobility Radeon HD 4500 Series a na tym co źle odtwarza jest: NVIDIA GeForce 8400M GS

P.S. przepraszam, że po takim czasie dopiero odpisuje

Wejdź w panel sterowania nVidia i znajdź w nim “Zarządzanie ustawieniami 3D”, upewnij się w ustawieniach dla programu ALLPlayer lub ustawieniach globalnych wszystko co w się da jest ustawione na “Pod kontrolą aplikacji” lub “Użyj ustawień aplikacji 3D”.

Miałem kiedyś problemy z poprawnym dzianiem ALLPlayera gdy któraś z tych opcji była źle ustawiona.

Nie bardzo rozumiem co mam tam zmienić. Według mnie nie ma nic dotyczącego AllPlayera, chyba, że mam dodać tam AllPlayera, gdzie jest teraz Windows Media Player?

image_id: 5475 image_id: 5476

Możesz tak zrobić i wszędzie gdzie się da w tych opcjach dla niego ustawić na “Application controlled” albo zrobić to na karcie Global settings.

Dodałem AllPlayera i tam gdzie się dało ustawiłem “Application controlled” i nic to nie zmieniło.

image_id: 5591 image_id: 5592 image_id: 5593