Alternatywa dla Add/Remove Plus!

(Kos@) #1

Korzstam z tymczasowej wersji Add /Remove Plus! 2004, a jest mi on niezbędny. Tzn. on, albo programik umożliwiający edycję listy "dodaj/usuń programy". Istnieje coś takiego?

(Mceurytos) #2

A sprawdzałeś RegCleenera ?? Najwazniejsze ze freeware

(lazikar) #3

Chcesz edytować listę czyli usunąć wpisy np. po aktualizacjach Windowsa aby nie były wyświetlane w dodaj/usuń. Jeżeli o to ci chodz to można to zrobić edytując rejestr. http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic ... daj+usu%F1 :smiley:

(Kos@) #4

Chcę zrobić takjak napisałem:

Czyli nie chcę edytować rejestru, bo RegCleanera już mam od dawna i wiem co można nim zrobić. Chcę dytować listę "dodaj/usuń programy".

(lazikar) #5

Nie rozumiem ciebie już teraz wcale. Chcesz edytować listę więc w czym problem. Co ma rejestr do Reg Clanera?? :?

(Kos@) #6

A od czego jest RegClener? Od czyszczenia rejestru (min.). Więc to ma rejestr do tego programu, widzę że nie potrafisz mi pomóc kol. lazikar.

(lazikar) #7

Nie rób ze mnie idioty. Napisałeś że nie chcesz edytować rejestru bo Reg Cleanera już masz. A ja napisałem jak usunąć za pomocą rejestru wpisy w Dodaj/Usuń. Nawet nie wspomniałem o Reg Cleaner. Podejrzewam że nawet nie raczyłeś zajrzeć do tego rejestru tylko na siłę robisz ze mnie idiotę !!

(Kos@) #8

Zacznijmy od NOWA!

Chcę edytować listę "dodaj/usuń programy". Jednak nie chodzi mi o usunięcie wpisów w rejestrze, bo to nic nie da i w panelu sterowania wszystko będzie dalej, tylko nie da się tego usunąć. Chcę znaleźć alternatywę dla Add/Remove Plus! 2004, aby móc usunć programy z listy nie odinstalowując ich(chodzi mi konkretnie o poprawki na Windowsa).

(Mceurytos) #9

Wystarczyło napisać to zdanie a wszyscy już wiedzą o co Ci chodziło :!:

(lazikar) #10

Moja rada którą napisałem wyżej dokładnie to robi. Usuwa wpisy w dodaj/usuń nie odinstalowując ich. Więc nie wiem o co ci chodzi. Faktycznie robisz ze mnie idiotę. :smiley: Jest to sposób ręczny miałem nadzieję że ci się przyda. Wiem że chciałeś program ale każdy sposób jest dobry. :?

(Kos@) #11

Wpisy zostaną usunięte, ale jak włącze panel strowania i listę ptogramów, to ne nadal są tylko nie można ich usunąć.