Alternatywa dla Add/Remove Plus!

Korzstam z tymczasowej wersji Add /Remove Plus! 2004, a jest mi on niezbędny. Tzn. on, albo programik umożliwiający edycję listy “dodaj/usuń programy”. Istnieje coś takiego?

A sprawdzałeś RegCleenera ?? Najwazniejsze ze freeware

Chcesz edytować listę czyli usunąć wpisy np. po aktualizacjach Windowsa aby nie były wyświetlane w dodaj/usuń. Jeżeli o to ci chodz to można to zrobić edytując rejestr. http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … daj+usu%F1 :smiley:

Chcę zrobić takjak napisałem:

Czyli nie chcę edytować rejestru, bo RegCleanera już mam od dawna i wiem co można nim zrobić. Chcę dytować listę “dodaj/usuń programy”.

Nie rozumiem ciebie już teraz wcale. Chcesz edytować listę więc w czym problem. Co ma rejestr do Reg Clanera?? :?

A od czego jest RegClener? Od czyszczenia rejestru (min.). Więc to ma rejestr do tego programu, widzę że nie potrafisz mi pomóc kol. lazikar.

Nie rób ze mnie idioty. Napisałeś że nie chcesz edytować rejestru bo Reg Cleanera już masz. A ja napisałem jak usunąć za pomocą rejestru wpisy w Dodaj/Usuń. Nawet nie wspomniałem o Reg Cleaner. Podejrzewam że nawet nie raczyłeś zajrzeć do tego rejestru tylko na siłę robisz ze mnie idiotę !!

Zacznijmy od NOWA!

Chcę edytować listę “dodaj/usuń programy”. Jednak nie chodzi mi o usunięcie wpisów w rejestrze, bo to nic nie da i w panelu sterowania wszystko będzie dalej, tylko nie da się tego usunąć. Chcę znaleźć alternatywę dla Add/Remove Plus! 2004, aby móc usunć programy z listy nie odinstalowując ich(chodzi mi konkretnie o poprawki na Windowsa).

Wystarczyło napisać to zdanie a wszyscy już wiedzą o co Ci chodziło :!:

Moja rada którą napisałem wyżej dokładnie to robi. Usuwa wpisy w dodaj/usuń nie odinstalowując ich. Więc nie wiem o co ci chodzi. Faktycznie robisz ze mnie idiotę. :smiley: Jest to sposób ręczny miałem nadzieję że ci się przyda. Wiem że chciałeś program ale każdy sposób jest dobry. :?

Wpisy zostaną usunięte, ale jak włącze panel strowania i listę ptogramów, to ne nadal są tylko nie można ich usunąć.