Alternatywa dla GG

SyntaxError - pamięciożerny? A widziałeś porównanie komunikatorów?

@VPN dlaczego AQQ pokazuje IP ,a GG 8 nie ?

Heheh a ja uzywam Kadu:)

Nie pokazuje IP, skąd to wziąłeś?

Jest takie coś jak Kadu które pobrałem z paczek w systemie Kubuntu !!

A ja natomiast chwalę sobie komunikator Stefan. Obsługuje sieć Stefan, GG i Tlen. Dodatkowo ma w sobie czytnik RSS. Można również zarządzać kontami e-mil tj. Stefan może co wyznaczony czas (np. co 1 minutę) sprawdzać, czy nie mamy nowej wiadomości na skrzynce. Jak dla mnie jest optymalny - mam wszystko czego potrzebuje w jednym miejscu :wink:

Only AQQ

P.S

on takze ma wtyczke która obsluguje konta e-mail

ja osobiście polecam ci mirandę. bardzo ciekawa alternatywa. godna polecenia

AQQ na windowsa a Pidgin na linuksa. :smiley:

Bawiłem się kiedyś Mirandą. Jest masa wtyczek do tego programu, można fajnie dostosować do siebie ten komunikator. Choć kiedyś był bardzo prymitywny pod względem graficznym… Coś się zmieniło?

jest naprawdę sporo fajnych nowoczesnych skórek - osobiście według mnie o wiele bardziej estetyczne niż takie nowe gg

Dla mnie miranda była za bardzo hardcorowa :roll: Nawet nie chodziło o wygląd ale jakoś mi nie przypadła do gustu…

Nie, opierałem się i nadal się opieram na swoich nieomylnych testach a nie na jakiś “bezstronnych” testach wykonanych raz przez GG raz przez Wapstera. Sensowne porównanie:http://webhosting.pl/Multikomunikatory.test.szesciu.najlepszych.programow.dla.Windows.i.Linuksa ale trochę odbiega od tematu.

A w ogóle po co dawać zarabiać wapsterowi (albo komuś innemu) na reklamach które są w aqq. NO WAY!

@SyntaxError są jakieś skórki dla Pidgin’a ?

Menu Start -> Programy -> Gtk+ -> Theme Selector

Tutaj wybierasz skórki dla Pidgin’a. :slight_smile:

Zmienia się tylko pasek u góry :confused: okno rozmowy jest dalej białe ,cóż taki urok Pidgin’a :slight_smile:

no bo one są specyficzne ale jak jej poświecisz odrobinę czasu na samym początku wszystko poustawiasz tak aby ci najlepiej odpowiadało to później już jest super sprawa

Pidgin też jest dobry :wink: i mam spokój od reklam ![-o<

ja używam google talka we własnej domenie z transportem gg. wszystko ładnie śmiga

Ten test jest sprzed 3 miesięcy. Od tego czasu mnóstwo się zmieniło. I nie mów o reklamach, bo reklama jest tylko jedna - banner w oknie rozmowy. WapSter nie zarabia na ich wyświetlaniu, ale na kliknięciach - nie klikasz, nie dajesz zarobić. Proste.

PS. Test komunikatorów na mojej stronie jest niezależny. Nie mam żadnych związków z WapSterem, jestem zwykłym użytkownikiem AQQ.

@VPN ,ale i tak reklamy są wkurzające :wink: