Alternatywa dla GG

Nie reklamy, tylko reklama. Jedna. W GG jest ich więcej niż 10.

No też :stuck_out_tongue: ,ale w Pidginie nie ma nic :wink:

Kiedyś trzeba by skończyć ten wątek :!: :smiley:

no to tak na zakończenie to mogli by coś zrobić z tą swoją stroną aqq bo praktycznie nie działa albo jak już działa to strona ładuje się z minutę

Mi strona ładuje się normalnie na Google Chrome , wybrałem Pidgin’a ,i poprosze kogoś o usunięcie postu :wink:

Nom, najgorzej jest jak reklama się zmienia, wtedy pisać nie można…

Oczywiście, można zablokować reklamy, ale nie jest to zgodne z regulaminem aqq.

Ja jestem zadowolony z Pidgina acz kolwiek zaimportował mi liste kontaktów,ale tylko tych którzy byli dostępni .

Nic nie powiedziałem o tym na czym zarabia wapster bo nie mam takich danych… a w ogóle mądralo skąd Ty masz taką pewność?

Po co korzystać z zamkniętego komunikatora z reklamami jak jest idealny darmowy, otwarty odpowiednik - Pidgin.

Wiem, bo trochę już siedzę w nieoficjalnej pomocy AQQ. Używam AQQ, bo jest funkcjonalny i jako jedyny ma praktycznie pełne wsparcie dla sieci GG, której niestety wciąż używa 6 mln Polaków…

@SyntaxError obecnie korzystam z Pidgin’a :wink:

Ok, skorzystam z tego, że wątek jest już założony - czy może mi ktoś powiedzieć, jak mogę eksportować archiwum z Nowego GG do innego komunikatora? Chętnie się przesiądę na coś lżejszego i konkretniejszego. W grę wchodzi Pidgin, AQQ 2 i Tlen.

:google:

Jakieś pomysły? :idea:

Wejdź jeszcze na GG i eksportuj kontakty na serwer :wink: gdy będziesz na AQQ czy innym komunikatorze wystaczy importować z serwera :wink:

Ekhm, przeraszam, ale czy przeczytałeś dokładnie? 8) Chodzi mi o archiwum rozmów. Kontakty to bułeczka z masełkiem. Czekam na dalsze propozycje :slight_smile:

Aha sorry . Do tego nie mam pomysłu :frowning:

Spoko, nie obrażam się xD. A tak na poważnie, to chyba sam będę musiał coś pokombinować z plikiem archiwum. Już raz go edytowałem, tak dla ciekawości. Teraz muszę zrobić coś, żeby po skopiowaniu do pliku archiwum AQQ wyświetlało się to samo, co w Nowym GG.