Alternatywa dla LG G2 do 650 zł?

Cześć

Posiadam obecnie LG G2. Jestem z niego zadowolony aczkolwiek po kilku latach i paru upadkach wyświetlacz już zaczyna przestawać działać i szukam czegoś nowego. Planuję kupić drugi taki sam bądź coś w podobnej cenie (do 650 zł).

Co mnie interesuje:

  • jak najdłuższy czas pracy na baterii
  • dobry gps - często korzystam z map i używam nawigacji więc chcę mieć bezproblemowy i dokładny gps
  • w miarę dobry aparat
  • nie przegrzewający się

Nie wymagany ale mile widziany slot na karty pamięci MicroSD.

Na razie jestem nastawiony ponownie kupić LG G2. Są jakieś inne warte uwagi alternatywy w cenie do 650 zł?

 nie łatwo będzie znaleźć coś na zastępstwo tak dobrego smartfona , zwłaszcza w tej cenie , znam wiele lepszych tel. , ale nie w tej cenie , w końcu to był flagowiec w swoim czasie , ale już na “niewiele” więcej (około 800PLN) , można wyrwać coś równie dobrego jak nie lepszego takich marek jak HTC , Huawei lub Moto , ale poniżej tej kwoty też można znaleźć “coś ciekawego” i równie dobrego producenta (nie jakieś “no name’y” z plastikowego landu) np. od LG : 

 - Spirit , 

 - Magna , 

 - i inne z LTE i dobrym procesorem 

 nawet G2 trafisz za około  470 PLN , ale najciekawszą alternatywą wydaje się “neXus” 4 od LG , zwłaszcza jeśli liczy się dla ciebie czysty , “google’owski” andek z długim wsparciem i coraz to nowszą wersją (do pewnego poziomu oczywiście) , ogólnie wybór jest “dość duży” nawet tylko wśód “markowych” fonków , a jak nie boisz się testować nowinek , to możesz się skusić na coś od mniej uznanych producentów , a wtedy wybór modeli idzie w “tysiące” … 

 osobiście rozważałbym pomiędzy :   neXus 4 od LG ,    Moto G ,   lub wspomniany LG G2 ,   ale tylko nowe oryginały od sprawdzonych dostawców lub od przedstawiciela producenta w Polsce z gwarantowanym serwisem …