Alternatywa dla Skypecast

Ostatnio skype wyłaczył skypecasty czy istnieje jakas alternatywa dla nich ???

co prawda nie wiem czy coś się nie pozmieniało, ale z tego sie dowiedziałem 1.5miesiąca temu skaypcasty miały

powrócić około 11listopada, to jest pewnie związane z nowym skaypem v.4.0…

Cóż pewnie niektórzy tęsknią za królem Ronaldem, no ale to zupelnie inna bajka…

Niestety sadze ze tak nie bedzie,bo w wersji skype 4 beta nie ma skypecastow ale obys miał racje.

w każdym razie spróbuj zainstalować PALTALKA…

są tam pokoje podobne do skeypcastu, no i część ludzi ze skaypa, wlasnie korzysta z paltalka,

osobiscie uważam to za najlepszy zamiennik skeypcasta…

http://www.paltalk.com/

No dobra dzieki za pomoc własnie zainstalowałem ten program powiem szczerze może i jest podobny do skypecastow ale po pierwsze mało ludzi jest po drugie zal mi tych ludzi co tam sa same przygłupy muzyki słuchaja lub piernicza trzy po trzy o zarciu.

hehe mnie tam zal nikogo nie jest, jeśli ci się nie podoba to odinstaluj komunikator i po kłopocie…

Mi również żal skypecastów- umiałam tam ciągle siedzieć…a Spikeria i ten Pal…coś tam-to szajs!

:frowning:

zgadzam sie ze skaypcasty byly najlepsze, takiego spektrum ludzi jak tam… to nie ma już NIGDZIE…

ale skeypów już NIE MA… HELLLOOOłłłł…

spikeria moim zdaniem jest chyba najgorsza…

No szkoda co bylo a nie jest nie pisze sie w rejestr zainstalujcie sobie teraz paltalka to prawie to samo tylko zalezy od kanalu jaki ktos zalozyl bo w niektorych gadac nie mozna bez zgody a w moim bedzie mozna wiec instalujcie paltalki i jak chcecie spolszczenie to moge wam podeslac linka jak jutro je stoworze na priv pozdro.

oj mi też strasznie brakuje skypecastow nie zapomnę jak nie mogłam się odciągnąć od kompa a ile fajnych ludzi tam poznałam było super szkoda że już tego nie ma ale zainstaluje to co piszecie i zobaczymy co to będzie hihi pozdrawiam Was :slight_smile: :smiley:

paltalk jak i spikeria to DNO…

ale na paltalku prędzej znajdziesz starych skypecastowiczow,

raczej tych bardziej kontrowersyjnych castowiczów…

Dodane 17.05.2010 (Pn) 20:29

i co ? napisałeś w końcu to spolszczenie ?

:smiley:

Spolszczenie napisałem dzisiaj więc może nie być w całości przetłumaczone http://hostuje.net/file.php?id=c4244fef … cefd806b20 no to miłego użytkowania i zapraszam wszystkich do króla ze skype Ronalda ;D bo on tam teraz przesiaduje :smiley:

Twoje spolszczenie na nic się zdało, program automatycznie z updatetowal

się do nietkniętej wersji…