Alternatywa dla Skypecast

(system) #1

Ostatnio skype wyłaczył skypecasty czy istnieje jakas alternatywa dla nich ???

(jarekm26) #2

co prawda nie wiem czy coś się nie pozmieniało, ale z tego sie dowiedziałem 1.5miesiąca temu skaypcasty miały

powrócić około 11listopada, to jest pewnie związane z nowym skaypem v.4.0...

Cóż pewnie niektórzy tęsknią za królem Ronaldem, no ale to zupelnie inna bajka...

(system) #3

Niestety sadze ze tak nie bedzie,bo w wersji skype 4 beta nie ma skypecastow ale obys miał racje.

(jarekm26) #4

w każdym razie spróbuj zainstalować PALTALKA....

są tam pokoje podobne do skeypcastu, no i część ludzi ze skaypa, wlasnie korzysta z paltalka,

osobiscie uważam to za najlepszy zamiennik skeypcasta....

(system) #5

No dobra dzieki za pomoc własnie zainstalowałem ten program powiem szczerze może i jest podobny do skypecastow ale po pierwsze mało ludzi jest po drugie zal mi tych ludzi co tam sa same przygłupy muzyki słuchaja lub piernicza trzy po trzy o zarciu.

(jarekm26) #6

hehe mnie tam zal nikogo nie jest, jeśli ci się nie podoba to odinstaluj komunikator i po kłopocie....

(Poccnr) #7

Mi również żal skypecastów- umiałam tam ciągle siedzieć...a Spikeria i ten Pal..coś tam-to szajs!

:frowning:

(jarekm26) #8

zgadzam sie ze skaypcasty byly najlepsze, takiego spektrum ludzi jak tam.... to nie ma już NIGDZIE...

ale skeypów już NIE MA... HELLLOOOłłłł...

spikeria moim zdaniem jest chyba najgorsza...

(system) #9

No szkoda co bylo a nie jest nie pisze sie w rejestr zainstalujcie sobie teraz paltalka to prawie to samo tylko zalezy od kanalu jaki ktos zalozyl bo w niektorych gadac nie mozna bez zgody a w moim bedzie mozna wiec instalujcie paltalki i jak chcecie spolszczenie to moge wam podeslac linka jak jutro je stoworze na priv pozdro.

(Sabrinamalutka) #10

oj mi też strasznie brakuje skypecastow nie zapomnę jak nie mogłam się odciągnąć od kompa a ile fajnych ludzi tam poznałam było super szkoda że już tego nie ma ale zainstaluje to co piszecie i zobaczymy co to będzie hihi pozdrawiam Was :slight_smile: :smiley:

(jarekm26) #11

paltalk jak i spikeria to DNO...

ale na paltalku prędzej znajdziesz starych skypecastowiczow,

raczej tych bardziej kontrowersyjnych castowiczów...

-- Dodane 17.05.2010 (Pn) 20:29 --

i co ? napisałeś w końcu to spolszczenie ?

:smiley:

(system) #12

Spolszczenie napisałem dzisiaj więc może nie być w całości przetłumaczone http://hostuje.net/file.php?id=c4244fef ... cefd806b20 no to miłego użytkowania i zapraszam wszystkich do króla ze skype Ronalda ;D bo on tam teraz przesiaduje :smiley:

(jarekm26) #13

Twoje spolszczenie na nic się zdało, program automatycznie z updatetowal

się do nietkniętej wersji...