Alternatywa dla SonicStage'a dla odtwarzacza MP3 SONY

Wiem, że temat się powtarza, jednakże nigdzie nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi. Czy istnieje jakiś program zastępczy dla Sonic Stage’a? Pozdrawiam :razz:

Przeczytaj to

:arrow: http://www.osiol.com.pl/Alternatywa-dla … 17028.html

czesiek144 , wiem, zadam głupie pytanie, ale wiesz co mam zrobić? Zainstalowałem ten programik a przy próbie uruchomienia go otrzymuje taki komunikat “An error occured while initializing, Please re-install VAIO music transfer”. Przeinstalowałem jeszcze raz i ciągle to samo. Nawet dałem restart systemu. :confused:

U mnie to samo… :? Próbując nawet przeciągnąć mp3 na ikonkę (w celu transferu na mp3 - podłączonego do portu USB) wyświetla mi się taki komunikat. Na początku napisało mi że nie mam uprawnień administratora. Z tym sobie poradziłem, ale błąd ze re-instalacją wyświetla się za każdym razem (re-instalacja nie pomaga). Czy ten program jest kompatybilny w ogóle z Win Vista ? I ciekawe czy będzie wyświetlał okładki albumów na mp3 (Sonic Stage mimo, że to “dziwny program” działa dobrze). Może ktoś ma jakiś pomysł. Albo zna jeszcze inną alternatywę. Pozdrawiam. :wink:

A mi się wydaje, że ten programik to jest kompatybilny tylko z modelem odtwarzacza MP3, który jest nazwą owego programu :slight_smile: (lub po części).

Bardzo prawdopodobne :? Dlatego po prostu nie ma oprogramowania, które by zastąpiło SonicStage. Kiedyś miałem model NW-E002 i używałem MP3 File Manager, ale zmieniłem mp3. Tutaj dodatkowo link do wikipedii z kilkoma alternatywami http://en.wikipedia.org/wiki/SonicStage#Alternatives … osobiście nic więcej już nie znalazłem, dlatego musiałem polubić i przyzwyczaić się do SS. Raczej długo nic się nie pojawi i nie mamy na co liczyć, bo Sony ma już taką swoją politykę sprzedaży. Dopiero niedawno Sony zrezygnował z SS i można używać metody drag&drop lub WMP to zgrywania muzyki. Niestety dla innych odtwarzaczy nie ma innego rozwiązania tylko SonicStage. Jedynym plusem jak dla mnie tego softu jest to, że można konwertować mp3 do formatu Atrac3(plus) i wtedy mamy o około 1/2 mniejszą wagę pliku mp3. Pozdrawiam :smiley:

Heh, na pewno nie mamy “1/2 mniejszą wagę pliku mp3”. Co za bzdury.

http://psp-team.pl/forumpsp/index.php?showtopic=734 Poczytaj proszę zanim coś napiszesz :wink: