Alternatywa do aplikacji nesostradatp

Witam. Mam problem z połłączeniem się z netem. Neostrada tp nie wykrywa mi modemu. Zainstalowałem drugiego windowsa na kompie i na drugiom jest wszystko ok. Jest możliwość połączenia się z netem nie przez aplikacje neostrada.tp tylko jakiś inny program. Kiedyś przy necie modemowym używałem dial-up networing ale nie moge teraz znalec tego w kompie. Z góry wielkie dzieki

sterownik thomson st330 lub sagem fast 800 i utworzenie normalnego polaczenie polaczenia sieciowe->utworz nowe polaczenie:)

Rozwinięcie myśli daniel241190 :

Start > Panel Sterowania > Połączenia sieciowe ( widok klasyczny) > Utwórz nowe połączenie > ‘połącz z internetem’ > ‘konfiguruj moje połączenie ręcznie’ > ‘połącz używając modemu telefonicznego’ > nazwa ISP to neostrada > numer wpisz 0 35 > nazwę użytkownika i hasło wpisz własne > zakończ.

Pozdrawiam!

ja troche to skrocilem;p a pozatem u mnie polaczenia sieciowe sa w menui start:)

tylko że jak włączam Start > Panel Sterowania > Połączenia sieciowe ( widok klasyczny) > Utwórz nowe połączenie > ‘połącz z internetem’ > ‘konfiguruj moje połączenie ręcznie’ > to dostępna jest tylko opcja ‘Połącz używając połączenia szerokopasmowego’ a reszty nie nogę włączyć

Albo AutoConnect.

Jaki system?

Windows XP Professional SP2 i zaznaczam ze zainstalowałem dwa takie systemy i na drugim jest wszystko OK,tylko nie chce mi sie wszystkiego instalowac ponownie