Alternatywa Opert Mini

(Don Pech) #1

Witam

Otóż z wersją 4.2 jak i 5 (beta) przeglądarki Opera Mini mam problemy i niespecjalnie mi odpowiadają...

Czy możecie polecić coś innego na zwykły telefon (żaden smartphone/PDA itd.)

Z góry dzięki

(Danielm86) #2

Nie ma innej alternatywy z kompresją danych. Możesz korzystać ze Skyfire itd, ale wtedy pakiecik będzie leciał szybciej. A co to za problem?? Może wystarczy skonfigurować połączenie.

Jaki tel, jaka sieć?

(barabasz606) #3

opera mobile, na nokii 5530 chodzi b. dobrze

(Pawbrotm) #4

Nie ma nic innego ciekawszego na telefon bez systemu.

(Don Pech) #5

4.2 jeszcze jakoś uchodziło... Ale niedawno coś mu odbiło i za każdym uruchomieniem się instaluje na nowo...

5 była by OK, ale długo się włącza, zcina się i wyłącza mi telefon - tego żadna inna aplikacja mi nie robi...

Telefon: Sony Ericsson C902

Sieć: Plus

(Danielm86) #6

Don Pech , nie widzę przeszkody, by dokonać reinstalacji OperyMINI. A jak na przeglądarce systemowej? Jak tam z innymi aplikacjami?

(Don Pech) #7

Inne aplikacje ok - gry, gg ani nic inne nie tnie się...

Przeglądarka systemowa jest trochę dla mnie za uboga...

(dawidos) #8

Don Pech , spróbuj zainstalować Opere 4.2 w folderze gry. Mojemu bratu na k800 pomogło i miał taki sam problem :stuck_out_tongue: Co do tematu - jak nie Opera to może UC Browser? Działa na javie. Osobiście nie testowałem, ale patrząc na filmiki w sieci to jest całkiem całkiem. Link do przeglądarki

(Don Pech) #9

A powiesz jeszcze, czy można w niej jakoś wyłączyć mobilny wygląd strony (tak, żeby było jak na pc, a nie wszystko w słupku) :stuck_out_tongue:

Sama przeglądarka bardzo ciekawie się prezentuje :stuck_out_tongue:

A strony wczytuje ok 2x szybciej niż Opera ^^

(dawidos) #10

W wersji na Symbiana to Menu->Preference->Browse Mode->Zoom. Na javie powinno być tak samo :stuck_out_tongue: