Alternatywa Opert Mini

Witam

Otóż z wersją 4.2 jak i 5 (beta) przeglądarki Opera Mini mam problemy i niespecjalnie mi odpowiadają…

Czy możecie polecić coś innego na zwykły telefon (żaden smartphone/PDA itd.)

Z góry dzięki

Nie ma innej alternatywy z kompresją danych. Możesz korzystać ze Skyfire itd, ale wtedy pakiecik będzie leciał szybciej. A co to za problem?? Może wystarczy skonfigurować połączenie.

Jaki tel, jaka sieć?

opera mobile, na nokii 5530 chodzi b. dobrze

Nie ma nic innego ciekawszego na telefon bez systemu.

4.2 jeszcze jakoś uchodziło… Ale niedawno coś mu odbiło i za każdym uruchomieniem się instaluje na nowo…

5 była by OK, ale długo się włącza, zcina się i wyłącza mi telefon - tego żadna inna aplikacja mi nie robi…

Telefon: Sony Ericsson C902

Sieć: Plus

Don Pech , nie widzę przeszkody, by dokonać reinstalacji OperyMINI. A jak na przeglądarce systemowej? Jak tam z innymi aplikacjami?

Inne aplikacje ok - gry, gg ani nic inne nie tnie się…

Przeglądarka systemowa jest trochę dla mnie za uboga…

Don Pech , spróbuj zainstalować Opere 4.2 w folderze gry. Mojemu bratu na k800 pomogło i miał taki sam problem :stuck_out_tongue: Co do tematu - jak nie Opera to może UC Browser? Działa na javie. Osobiście nie testowałem, ale patrząc na filmiki w sieci to jest całkiem całkiem. Link do przeglądarki

A powiesz jeszcze, czy można w niej jakoś wyłączyć mobilny wygląd strony (tak, żeby było jak na pc, a nie wszystko w słupku) :stuck_out_tongue:

Sama przeglądarka bardzo ciekawie się prezentuje :stuck_out_tongue:

A strony wczytuje ok 2x szybciej niż Opera ^^

W wersji na Symbiana to Menu->Preference->Browse Mode->Zoom. Na javie powinno być tak samo :stuck_out_tongue: