Alternatywy dla adblocka w firefox

Czy znacie moze rozszerzenie o do Mozilli Firefox o działaniu podobnym do Adblocka?

Pytam, ponieważ tamto rozszerzenie po kilku dniach użytkowania wywołuje jakiś błąd i konczy sie to wywaleniem go.

a jakiej wersji uzywasz… moze rozwiazaniem bdzie najnowszy Adblock Plus?

u mnie dziala caly czas bez problemow (dziala tez z najnowsza alpha).

http://bene.sitesled.com/adblock.htm

przy okazji filterek, ktorego uzywam

http://www.pierceive.com/

Mam własnie Adbloc Plus w Firefox 1.0.6. Konkretnie robi się takie coś:

sch7qr.th.jpg

Poza tym popsuła mi sie opcja schowek011et.jpg

Wiem, że to nie wina forum, bo w IE działa.

W trybie Safe Mode usuń AdBlock i zainstaluj ponownie.

Podobne rozszerzenia to:

NukeAnything

Remove It Permanently

Flashblock

Jednak to tylko dopełnienia AdBlock’a.

Złączono Posta : 3 Wrzesień 2005, 20:35:00

W ustawieniach Firefox włącz javascript.

Narzędzia -> Opcje -> Przeglądanie -> Włącz obsługę Javascript -> Zaawansowane -> Miej najlepiej wszystko zaznaczone oprócz opcji 3 i 4.

Czyli już po Adblocku :slight_smile:

Przejrzę to :slight_smile:

Mam właczone.

Nie pomogło.

Przyszło mi na myśl jeszcze jedno.

Wiem, że w starszych wersjach for phpBB by Przemo niż 1.9 problem się właśnie pojawiał i cytowanie działało tylko na Internet Explorer. W wersji 1.9 to poprawiono i działa wszędzie.

Jeśli na tym forum cytowanie szybkie Ci chodzi, to będzie w tym sęk. I tego nie poprawisz. Musisz wymagać na danym forum zaaktualizowania go. :slight_smile:

Te drugie (kiedy cytowany jest cały post) chodzi.

Zaktualizowania? Czy ja czegoś nie rozumiem? Przeciez nikt nie zmienia wersji forum na starszą, a kiedyś mi to chodziło :?

To wiem.

W wersji forum Przemo 1.9 Szybkie Cytowanie działa na wszystkich przeglądarkach.

W wersjach phpBB Przemo starszych niż 1.9 szybkie cytowanie działa tylko na IE.

By to działało na innych przeglądarkach od IE na forum Przema - trzeba forum zaaktualizować do v. 1.9.

Może inaczej. Na jakim forum Ci to nie działa, z jakiego skryptu to forum korzysta i na jakich przeglądarkach tak się dzieje.

Innych pomysłów nie mam.

boczi ,

wiem o co Ci chodzi, tylko nie rozumiem jednego. Dlaczego to miało mi sie popsuć z powodu wersji forum. Przecież chyba nagle go nie zmienili na starszą :roll: Wcześniej to działało bezproblemowo.

Mam to sprawdzać?

Dzięki za te co masz :slight_smile:

Lub poprawic pliki .js :slight_smile:

Tak, bo jestem ciekaw. Podaj najlepiej adres do tego forum.

Czy na forum dobreprogramy ta opcja Ci działa?

Powinna na wszystkich przegląarkach.

No to nie wiem.

Możesz zawsze przeinstalować Firefoxa robiąc uprzednio kopię ustawień, dodatków programem MozillaBackup. Po odinstalowaniu usunąć katalog Firefox z Program Files oraz usunąć katalog Mozilla z C:\Documents and Settings\nazwa_usera\Dane aplikacji\Mozilla

I zainstalować na nowo.

Jesli to prawda to zapewne wina jest po twojej stronie. :frowning:

Ja cały czas mówię o forum dobreprogramy.

Tak z ciekawości, bo się na tym nie znam, to jaka tu jest wersja i jaka jest najnowsza? Po czym poznać, że jest ByPrzemo ? To sobie jakieś do testów znajdę ;]

Nie, przeciez pisałam to wyżej.

Tu jest najnowsza wersja przerobiona by działala pod wszystkimi przeglądarkami. Działa na 100% osobiscie to robiłem.

Tu masz zwykłe phpbb nie by przemo.

Wina na 100% jest po twojej stronie. :slight_smile:

Po stopce na forum.

Np. http://www.przemo.org/phpBB2/forum/

Wcześniej po wypowiedziach tego nie zrozumiałem. :slight_smile:

Ale jak mówi Lazikar, to w takim razie będzie wina z Twojej strony.

W takim razie zainstaluję FF od nowa.

To juz mały OT, ale zawsze jak jest ten baner to jest forum phpbb by przemo i vice versa? :slight_smile:

Koniec kabaretu oTTo. ;]