Alterrnatywa do Freemake Video Converter z opcją pobierania i konwersji video do MP3

Witam!
Jak w temacie. Poszukuję jakiejś alternatywy do w/w programu, gdyż - puki co - nie działa w nim pobieranie z Youtube’a. Dobrze by było, jakby ta alternatywa posiadała możliwość wyboru parametrów konwersji (Bitrate, zmienne lub stałe, rozdzielczość, proporcje etc) i pozwalała na hurtowe konwertowanie kilku plików. nie musi być w j. polskim, ale może :slight_smile: Szerzej problem dot YouTube’a opisałem tu:

Jakieś propozycje softu tego typu? Wiem, że istnieją konwertery online, ale one nie pozwalają na dobór parametrów konwersji oraz hurtowe pobieranie i konwertowanie.
Z góry dzięki :slight_smile:

jdownloader2 https://board.jdownloader.org/showthread.php?t=54725
JD pobierzesz film, jest tam kilka jakości do wyboru, a jeśli ten wybór będzie za mały, to jakiś inny, zewnętrzny konwerter, np Handbrake https://handbrake.fr/downloads.php

Ten Handbrake chyba nie ma opcji pobierania video. Freemake był o tyle fajny, że nie musiałem używać kilku programów, żeby pobrać i skonwertować video do MP3 - wszystko miałem na miejscu w jednym programie. Zaletą tego Handbrake’a jest wieloplatformowość, ale to dla mnie mało istotna rzecz - i tak najczęściej korzystam z Windowsa 10.

Swoją drogą, to naprawdę dziwne, że tak nagle przestało działać to pobieranie - pewnie ono działa, tylko program prosi o logowanie, nie wiadomo po co i dlaczego. Jeszcze 2 dni temu wszystko działało jak “ta lala”. Może aktualizacje przeciw Meltdown i Spectre po stronie firmy Freemake na to wpłynęły? Nie sądze, żeby to pobieranie odbywało się bezpośrednio z serwerów Googla - gdyby tak było, to by inne “pobieracze” przestały działać.

media coder :slight_smile:

Nie pisałeś nic o tym, że konwersja ma być do mp3. Handbrake jest raczej do konwersji video. JDownloader potrafi zapisać do m4a, później możesz hurtowo użyć np fre:ac https://www.freac.org/. Ewentualnie w JD jest event scripter w którym można napisać skrypt, który by konwertował taki plik. Ktoś już to zrobił: https://board.jdownloader.org/showthread.php?t=70525&highlight=convert+mp3
ale nie wiem czy to działa. Jakby się udało to uruchomić, to byś miał wszystko w 1.