Amatorskie utwory - sprostowanie

Chciałbym przeprosić całą społeczność forum za zbyt nachalne zachęcania do współnej zabawy na **-*****.pl

Naprawdę nie miałem złych zamiarów, lecz moim celem jest zebranie w jednym miejscu Twórców z pasją - zresztą taką samą informację zawarłem na fan page’u.

Te utwory, które już są w fonotekach **-*****.pl - pokazują, jak bardzo utalentowanych i wrażliwych na sztukę mamy Internautów.

Chciałem stworzyć miejsce alternatywne do wszystkich tych, które wywołują negatywne emocje - pomyślałem więc, że… muzyka łagodzi obyczaje :slight_smile: Wchodząc na **-*****.pl i słuchając utworów ludzi, którzy tworzą prosto z serca, z tego co tak naprawdę w nich siedzi - możemy dojść do wniosku, że nie jest jeszcze tak źle na świecie. Ok - ja tak myślę, gdy słucham utworów z fonotek **-*****.pl

Ok - mam nadzieję, że udało mi się teraz przekazać swoje dobre intencje, nie naruszając regulaminu.

Pozdrawiam

Marcin

**|*****

PS

Do XMan’a - czy kradzież Twojej twórczości “zaowocowała” tym, że słyszałeś swój kawałek np. w reklamówce lub innej realizacji? Nie próbowałeś powlaczyć o swoje prawa autorskie? Wydaje mi się, że nawet amatorska twórczość ma prawa.

Dodane 07.09.2012 (Pt) 11:58

… a jeśli ciekawi Was kolejne notowanie listy amatorskich utworów, które powstały m.in. z sampli i chcielibyście zagłosować na utwory zawarte już w fonotekach - zapraszam już w najbliższą niedzielę o 20:00. Zapraszam także wszystkich, którzy chcieliby dołączyć do grona Twórców i stanąć w szranki do kolejnego notowania listy.

Wszystko w Waszych rękach.

Zapraszam do wspólnej zabawy.

Pozdrawiam

Marcin

on|music