Amazon i buty

chce sobie zamówić buty z http://www.amazon.com i gdy kosztują np 40 dolców to ile za nie zabule z przesyłją ??? jaka będzie przesyłka zapobraniem ??? Przelew ?? jak jest z cłem ???

Buty przez neta :expressionless: :co: :cojest:

Bażant co sie tak dziwisz. Ja kupiłem buty przez neta. NIc dziwnego.

punkroker wydaj mis ie ze płacisz przelewem :smiley: a co do kosztów pzresyłki to jeśli sa z USA to wyjdzie cie ok 20 $ Pozdro

Mój post raczej nic nie wniesie do poruszanego problemu, ale w tego typu tematach trudno nie wrzucić swoich trzech groszy.

Właściwie dziwić się obecnie czemukolwiek już nie można. Jednak ja proponowałbym raczej w tego typu zakupach, wykazać się pewną dozą zdrowego rozsądku i przezorności. Będzie dobrze, jeśli dostaniesz w przesyłce zamówione przez Ciebie buty. Ale czy będziesz miał gwarancję, iż zakupione przez Ciebie obuwie będzie pasowało? Takiej gwarancji nigdy nie dostaniesz, kupując właściwie cokolwiek przez Internet, nie mając możności sprawdzenia danego towaru w rzeczywistości przed samym zakupem.

no to jak nie beda pasować to sie je sprzeda tam mnie wyjda 128zł buty kture w polsce po 250 chodzą bażant weśno mnie nie denerwuj jest jakiś moderator na tym forum ??? skasujcie jego post co by było jakby ktoś napisał temat “popsuł mi sie telefon” a on walnoł by to po co popsułeś i uśmieszki :?