AMD Athlon 1700 +

Mam procesor Amd athlon 1700+ i niewiem o ile można podkręcić mnożnik żeby nie uszkodzić procka z góry dzieki

te altlony są bardzo dobre i duzo mozna je podkrecic muj kumpel ma takiego i wyciognol na nim 2,4 gh na wodnym chłodzeniu mozesz z niego wyciognąc 2,2gh jak podkrecisz pacz na temperature i jak sie komputer zachowuje po podkreceniu:P

jest podkręcony z 1,4 Ghz na 1,67 Ghz :slight_smile: tylko że chłodzenie … cieniutkie może podacie jakieś linki do dobrych radiatorów na socket A

Jak na rdzeniu Palomino to nie krec za duzo bo sie przekreci :stuck_out_tongue:

Tak jest na rdzeniu Palomino. Ale mi chodzi o to o ile mogę mnożnik podkręcić żeby niezjarać procka.

A tego to nikt raczej niewie bo na kazdym sprzecie bedzie to wyglondac inaczej , metoda prob i błędów :twisted: trzeba testowac stabilnosc tak zeby nie przesadzic bo te procki na rdzeniu Palomino nie sa zbytnio pod OC wykonane w technologi 0.18u) :mrgreen:

Jaka masz teraz temperature na takim podkreceniu ??(bo one sie dosc grzeja wiec lepsze chlodzonko by sie przydalo)

Zasilacz masz chciaz jakiegos dobrego zeby napiecia dobrze trzymal ??

Moim zdaniem zabawa w Podkrecanie Palomino nie ma sensu(i tak sporo juz uciagles ) :mrgreen: :mrgreen:

tak jak stwierdzil wlokniarz, ja powiem tylko ze dobra plyta by sie przydala, pamieci od 333 do 400 no i chlodzenie u mojego brata chodzi 1700+ na 2300

Złączono Posta : 05.04.2006 (Sro) 1:06

kurde nie wiem skad ten wlokniarz husar mial byc sorki :oops:

http://www.cooling.pl

po podkręceniu do 1,60 ghz teperatura jest od 40-46 C