AMD Athlon 64 X2 Dual Core Driver

Witam z racji tego że posiadam Procesor AMD Athlon 64 X2 Dual Core 5600+ poszukuję sterownika AMD Athlon 64 X2 Dual Core Driver ponieważ system chodzi strasznie wolno , a zależy mi na Viscie ponieważ mam 8 gb ramu. Komputer włącza mi się jakies 2 minuty… Po w graniu tych sterowników niby powinien włączac się 20sec , tylko nigdzie nie moge znaleźc tego sterownika dla visty. ( sory za brak liter np ,si" ale mam skruty w CCC i mnie tam wywala ; / )

Witam.

Sterownika proponuje poszukać na stronie AMD. Również posiadam Procka MD Athlon 64 X2 Dual Core tyle, że 5000 ale mi komp śmiga normalnie. Ponad to Vista ma swój sterownik do procesora. Jaką masz płytę główną ?

Asrock ALiveXFire-esata2

ta płyta to nie jest też rewelacja… A jak zasilacz?

Zasilacz słaby IBOX 350 , Ale zastanawiam się nad zakupem http://allegro.pl/item513184855_mocny_z … ta_gw.html

Dzisiaj prawdopodobnie robie formata i wgrywam XP

zainstaluj z płytki jaką otrzymałeś do płyty głównej, mi automatycznie zainstalował AMD Processor Driver

Sprawdź ustawienia trybów transmisji dla dysków twardych i napędów optycznych (w Menadżerze Urządzeń) - powinny być uaktywnione tryby DMA, jeżeli tak nie jest popraw ustawienia w BIOSie komputera.

Pozdrawiam

Dokładnie…jest tak jak Andrzej napisał…tzn. Vista ma swój sterownik…i wzbogacony o własną wersję patcha dual core optimizer który wydany został na xp.

Tą samą wypowiedź czytałem kilka dni temu na forum amd…i vista64…także nie szukaj bo wszystko masz w systemie:)