AMD/ATI ASUS Radeon HD AH3450 512MB AGP Low Profile 30zł

Mam na sprzedaż można by powiedzieć zabytkową już kartę graficzną pamiętająca czasy kiedy produkowała je firma ATI przejęta przez AMD. Jest to model Radeon HD3450 z pokaźną ilością pamięci V-RAM 512MB DDR2, która jak na rok 2008 kiedy to nowe technologie dopiero raczkowały. Ta karta jest jedną z mocniejszych na złącze AGP. Posiada pełen zestaw złącz w postaci HDMI, DVI, D-SUB zasilana dodatkowo nie jak dzisiaj wtyczką PCI-E, ale poprzez Molex pobór prądu przez kartę to około TDP 25W. Karta w spoczynku przy 30% pracy wentylatora utrzymuje temperaturę 30-35C, sprzęt, który wykorzystałem do sprawdzenia karty nie dał rady wygrzać tej karty, ale więcej jak 60C nie powinno być. Cóż można powiedzieć karta dobra dla osób czujących sentyment do tamtych czasów i gier, chcących złożyć tzw. komputer retro.
Framebuffer: 512 MB
Memory Type: DDR2
Memory Bus Type: 32x2 (64 bit)
DirectX Compliance: 10.1
OpenGL Compliance: 2.1
PS/VS Version: 4.1/4.1
Process: 55 nm
Memory Clock: 400 MHz
Memory Bandwidth: 6 GB/sec
FLOPS: 48 GFLOPS
Pixel Fill Rate: 2400 MPixels/sec
Texture Fill Rate: 2400 MTexels/sec
Series: Radeon HD 3xxx
GPU: RV620
Release Date: 2008-01-23
Interface: AGP 8X
Core Clock: 600 MHz
Patrząc na ceny tej karty na allegro moja oferta jest bardzo atrakcyjna, a posiadam do niej BOX (pudełko, płyty, instrukcja) oprócz blaszki (inaczej śledź). Karta jest w pełni sprawna bo i mało używana, a może nawet wcale :wink:
W przypadku problemów ze sterownikami podeślę na e-mail link do odpowiednich.

Cena: 30zł+kw 8,60zł paczkomatem. Tylko allegro link na PW.

Sprzedane. Do zamknięcia.