AMD Chill - czemu nie działa ?

Witam,

Wchodzę w Globalne Ustawienia Grafiki i włączam tam Chill (klawisz dostępu F11) potem wchodzę w Globalne Ustawienia WattMan i nie ma tam Radeon Chill (klikam F11 i też nic) tak samo nie ma Chilla w profilach gier które go wspierają tj. Battlefield 1 czy Skyrim.

Nawet “zwykła” kontrola szybkości klatek w Globalnych Ustawieniach Grafiki nie działa i zawsze jest 60 czyli tyle co odświeżanie monitora (sprawdzane Frapsem 3.5.99)

Karta to RX 560 a stery to najnowsze 17.7.2, system windows 10 x64

Co robię nie tak ?

co to za karta FX 560? jedyna o której wiem o takim oznaczeniu to Quadro od Nvidii.

co robisz źle? prawdopodobnie nie masz karty AMD.

#edit

ok, poprawiłeś na RX 560 - wejdź do gry i jeżeli podczas uruchamiania nie usłyszysz takiego charakterystycznego dźwięku, to naciśnij F11 będąc już w grze.

sorry nie trafiłem w R :slight_smile: oczywiście chodziło mi o Radeon RX 560

bywa xd

spróbuj to co napisałem wyżej w wyedytowanym poście, u mnie na RX 470 Chill fajnie działa na overwatchu, hots, WoW, Starcrafcie i kilku innych pozycjach

Dzięki - Chill pojawił się w Battlefield 1 jednak w Skyrim nadal go nie ma - może dlatego że jest to wersja SE z DX 11 a w spisie jest że chill wspiera Skyrim DX9… szkoda bo Skyrim SE ma taki sam silnik co Fallout 4 i ten jest wspierany przez Chill :confused:

http://www.amd.com/en-us/innovations/software-technologies/radeon-software/gaming/radeon-chill