AMD Dual-Core Optimizer pytanie

Witam państwa mam procesor AMD athlon 64x2 dual pobralem program amd dual core optimizer , po zainstalowaniu mam ikonke taka zielona tego programu ale jak klikam na nia to sie nic nie pojawia ten program pracuje w tle czy jakis blad byl przy instalacji?? Da mi cos ten program np w grach?? Bo w grze pracuje mi jedna rdzen procesora a kiedys pamietam mialem jakis program w ktorym pracowaly dwa rdzenie ale nie pamietam czy to byl ten i czy dobrze go zainstalowalem, nie moge po prostu uruchomic tego programu mam tylko takie pyttanie czy on pracuje w tle czy trzeba cos w nim ustawiac? Podczas grania z tym programem mam i tak wykorzystywanie jednego rdzenia 90-100% a drugi rdzen 0% działa ten program czy to tak ma byc

Przepraszam , bo nie wiem czy pisze w odpowiednim dziale jesli nie prosze o przeniesienie go do odpowiedniego z gory dziekuje i czekam na pomoc

Najlepiej tego nie używać program instaluje się jedynie jeśli występują bugi z szybkością gry w innych przypadkach jest więcej kłopotów niż korzyści

Ok dziękie powiem ci tak ze zainstalowałem go i troche tak zauwazylem lepsza plynnosc w grze jesli zobacze jakies bledy czy cos to usune go

Tak to ten program o jakim myślałeś

i on rzeczywiście poprawia wydatność wykorzystując 2 rdzenie ale na starszych systemach jak XP bo już na Viście i 7 jest nieprzydatny w ogóle.

Ten program działa jesli gram a mam uzycie jednej rdzeni 90-100% a drugiej 0%? On tak działa czy nie?

ten program powinien zmusić do używania 2 rdzeni

odinstaluj go ( bo może coś się pochrzaniło ) i wtedy sprawdź jak Ci działa…

i później znowu zainstaluj i porównaj

Mam jeszcze takie pytanie zainstalowalem z glownej strony athlona ten program ten program trzeba jakos uruchomic czy on sam sie uruchamia w tle? No i znow jest tak zainstalowalem z innego zrodla i znow jest tak ze wykorzystywanie rdzeni 1 jest 0% wykorzysywanie rdzeni 2 podczas grania 90-100 %. ;/ nie wiem czy ten program dziala czy nie