AMD Dual Core Optymizer

Witam,

Dziś chciałem zainstalować wspomniany wyżej program pod Vistą Ultimate. Jednak przy końcu wyskoczył error że nie może odnaleźć pliku boot ini " C:\boot.ini " … klikam ok i cała instalacja się cofa… jak tego uniknąć ?

Może wystarczy odkryć Boot ini Mój komputer Narzędzia opcje folderów i od ptaszkować ukryj pliki systemu operacyjnego

Ale to nie jest Windows XP tylko Vista. A na Viście pliku boot.ini nie ma bezpośrednio na dysku C. Bynajmniej u mnie nie ma :slight_smile:

Złączono Posta : 30.09.2007 (Nie) 18:07

Zainstalowałem temat do usunięcia.

mogłeś nie instalować teraz ci będą gorzej chodziły gry wykorzystują 2 rdzenie generalnie program jest zbędny i nie polecam nikomu instalowania go no ale cóż już za pózno

Czemu nie ? wiele osób radzi to instalować… poza tym… po jakimś czasie użytkowania kompa … jeden rdzeń był zajmowany 100 % więc cały procek miał 50 % … nic go nie obciążało a mimo to system mulił na maxa że nie dało się… zresetować kompa… Czego to wina ?

nie wiem czego to wina ten optymalizator jest głównie po to żeby niektóre gry nie szalały co można rozwązać w inny sposób teraz jak będziesz miał gre obsługującą procesory 2 rdzeniowe to nie wykorzysta ona całej mocy procesora tylko 50 %

Co Ty mówisz.Wystarczy sprawdzić koligację. Co u mnie wszystko chodzi na CPU-0 i CPU-1 czyli 2 rdzeniach :slight_smile:

chodzi na 2 ale na na każdym masz po 50%

wpisz w google nazwe tego pliku, pobierz go a po instalacji gdy wyskoczy ten komunikat zresetuj kompa

optimizer NIE JEST POTRZEBNY w Vista… a nawet szkodliwy… będzie ci sztucznie rozkładał obciążenie