[AMD GeForce vs Intel ATI] Którego laptopa wybrać?

Witam

postanowiłem kupić laptopa, ostateczny wybór padł na dwa modele.

Intel + ATI

AMD + GeForce

Wiem, że pojedynek AMD vs Intel to odwieczny problem. Ja niestety na śledzeniu tych zmagań zatrzymałem się w czasach, gdy czołowym wojownikiem armii AMD był Sempron, który wojował z Intel Pentium 4…

Jak dziś wyglądają te zmagania? Który z laptopów będzie lepszy do pracy? (Nie jestem graczem)

Z góry dziękuję za wszystkie, wnoszące istotne treści, wypowiedzi :slight_smile:

Witam.

Też miałem taki dylemat ale w końcu wybrałem vr630. Szczerze mówiąc w pewnym sensie skusiła mnie 16" matryca. Wydaje mi się że obecnie procesory Intela są lepsze ale szczerze mówiąć nie jestem w temacie i nie moge konkretnie czegoś więcej powiedzieć. Z wyglądu fajnie + panel przycisków dotykowych czasami sie przydaje:) Genialnie się filmy ogląda. Nie masz i góry i u dołu takich wkurzających czarnych pasków tylko obraz wyświetlany jest na absolutnie całej matrycy. Jeśli chodzi o dysk i pamięć i tu akurat jest to samo(kupowałem w tym samym sklepie tylko że w oddziale w Krakowie, i dokładali mi pamieć, i kostka była uszkodzona więc od razu sobie sprawdź). Jedyne co mnie troche wkurzało troche na początku to ciasny układ klawiszy przy Enterze i przycisk Fn po lewej stronie Ctrl. Ale już się przyzwyczaiłem więc nie robi mi to większej różnicy. Ogólnie jestem zadowolony i udało mi sie zainstalować XP bez upgrade BIOSu:) Wersja z Intelem ma 1 wejście USB więcej ale wersja z AMD ma dodatkowe 2 wejścia audio ale nie wiem po co i jeszcze ich nie używałem:)

Pozdrawiam Marcin

Jakby co to PW bo żadko przeglądam forum tak dokładniej:)