Amd live problem z instalacją , brak dzwięku

Witam od jakiegoś czasu nie mam dzwięku przewaliłem wiele stron google w poszukiwaniu rozwiązania lecz nic nie znalazłem co by pomogło…

Komp po formacie , Chciałbym zainstalować chipsety amd live z plytki gigabyte NVIDIA GeForce 6100/nForce lecz pokazuje mi się przed rospoczęciem istalacji komunikat “bierzący język nie jest obsługiwany przez kreatora instalacji sterowników urządzeń”

Proszę bardzo o pomoc w rozwiązaniu tego problemu

Podaj dokładny model płyty głównej i nazwę systemu, którego używasz (32 czy 64 bit). W ustaleniu informacji pomoże program CPU-Z, Aida 32 lub 64 albo Everest Home Edition.

10 skeund :smiley:

Dodane 24.06.2011 (Pt) 14:04

:expressionless: sprawdzałem już wcześniej za pomocą programu everest nazwy płyty głównej lecz pokazuje że jest nie znana na płycie głównej pisze że jest to gigabyte ga-m61sme-s2. System windows xp lecz nie jest podane w everescie ile bitowy zapewne 32. Service pack 2 jeszcze nie zainstalowany bo co dopiero 20 min temu formata zrobiłem ale nawet z service pack 2 i tak nie śmigało ;O

Wejdź tutaj:

http://www.gigabyte.us/products/product … 07&dl=1#dl

=> Downloads => wybierz “Driver” oraz określ rodzaj systemu, instaluj Chipset/LAN, VGA, Audio.

Zainstalowałem to wszystko dalej nie mam dzwięku.

Windows media player niechce ruszyć nawet…

dorzucam screena z menadzera urządzeń

menaderurzdze.jpg

W czasie instalacji vga wystąpił komunikat że czegoś tam nie może zainstalować.

Dodane 26.06.2011 (N) 20:37

Problem rozwiązany…

Same iternetowe prosy…

Dla tych którzy maja podobny problem…

  • ściągamy cclanera jeżeli są jakieś errory itd

-istanlujemy service pack2

-instalujemy Asetup

-instalujemy sterowniki ze strony producenta

  • sprawdzamy czy karta dzwiękowa jest włączona w biosie !!