AMD Phenom czy Intel Core 2 Quad

AMD Phenom czy Intel Core 2 Quad?

Co jest Lepsze…

I czym sie różnią…

bierz Core2 Quad Q6600, raz że wydajniejszy, dwa że bardziej krętliwy (3,5GHz można osiągnąć bez większego problemu na dobrej płycie głównej),

nie wiem czemu w ankiecie oddano aż 8 głosów na Phenoma, który jest nieudany :expressionless:

jest na forum taki dział hardware…

chyba że to taka sonda do offtopu… ja głosuje na intela bo ja tez nie wiem czemu

a czym sie różnią ati i nvidia?? to zupełnie różne firmy. ale warto zaznaczyć zż phenom nie jest zbyt dobry/udany więc “lepszy” jest intel

Jak chcesz kupić phenoma to czekaj na rewizje B3

AMD Jest aż tak zły?

toć Cię nie pogryzie, ale obecny Phenom ma błędy, czekajmy na rewizje B3…

Polecam Core 2 Quad. Sam mam Q6600 i przy zmienionym chłodzeniu, po wykręceniu go na 3 Ghz (więcej nie próbowałem, ale podejrzewam że to nie problem) temperatura procesora wynosi ~50 C. A po za tym wydajność, którą on oferuje bije AMD na łeb! Pozdrawiam!

Ja też mam Core2Quad i jestem z niego zadowolony, bierz intela, tym bardziej że ceny są porównywalne a Phenom nie jest udaną konstrukcją:

Porównanie procesorów( magazyn NEXT nr 1/2008)- test wygrywa Core2Quad

9dbb6a28f0baf40am.jpg

nie AMD Phenom sie nie udał akurat

piszęto tylko dla tego bo póżniej rosną jakiej głupie przekonania (fan boy itp)

Niestety ale wygrywa Q6600 i jeżeli chodzi o wydajność to polecam Quada …

Ze względów fanboy 'a polecił bym AMD ale cóż trzeba mówić prawdę … ;]

Phenom nie jest aż taki zły tylko cena za wysoka… W nowej rewizji podobno ma być lepsze O/C.

ja też na chwile obecna polecam C2Q ale zobaczymy jaką dalej AMD będzie stosował polityke z tym Phenom troche długo czekał zanim wprowadził

Czekaj na E8200/8400

4Ghz na powietrzu 24/7 luuuzik

hYm czyli jednak IC2Q ?? :smiley: