AMD problem z obrazem

Ogółem cała sytuacja miała miejsce wczoraj tj. 11 września - przed 11 września działało.

 

 

Witam, ostatnio po aktualizacji amd nie działają mi czarne paski w cs:go. zamiast tego mam rozciągnięty obraz, ale to nie wszystko,

jak zaznaczę opcję, która zawsze działała i dawała mi paski teraz (tak jak wyżej) daje rozciągnięty obraz na roździelczościach 4:3 “normalnych” czyli: 

1280x960, 1024x768, 800x600, te roździelczości są dobrze znane w cs :slight_smile:

natomiast na roździelczościach 1152x (nie pamiętam) albo 760 albo coś takiego, mam paski.

Na roździelczościach 16:9 i 16:10 - 

1600x900 mam paski na dole i na górze (poziome), to jest największa roździelczość na ktorej mam paski. Na roździelczościach 1280x720, 1280x768, 1280x800 mam również paski poziome

Przesyłam zdjęcie, na którym zawsze miałem działające Black Barsy.

Dodam, że nie mogę odznaczyć opcji Wł. skalowanie roz. za pomocą GPU, gdy to odznaczam to po kliknięciu zastosuj samo się zaznacza.

 

Co robiłem?

Dochodzi przywracanie sytemu, ale to inna bajka, jeszcze śmieszniejsza.

Dzisiaj takie coś mi wyskakuje: (daje w linku)  http://zapodaj.net/02c884de50202.png.html

gdy wczoraj mogłem zrobić przywracanie systemu do momentu, kiedy wyskoczył błąd w przywracaniu, i się nie udało go przywrócić. 

Ciężko mi jest to wytłumaczyć pisemnie;(

Ogółem wszystko działało przed 11 września, nie było zarzutów. Po aktualizacji amd (amd catalyst samo mi zaproponowało aktualizacje, nigdy nie było problemów).

Mogę zrobić paski, ale tylko w ustawieniach monitora, tylko, że black barsy będę miał wszędzie, nie tylko w grze.

 

Pozdrawiam i proszę o odpowiedź, będę odświeżał temat bo dla mnie jest to ważny temat.

post-283268-0-08561700-1442059173_thumb.

Wyłącz opcję zwiększania rozdzielczości za pomocą GPU i wtedy spróbuj.

jest to ciągle włączone, tego się nie da wyłaczyć, gdy to odznacze to sie samo aktywuje po kliknięciu zastosuj.

Proponuję odinstalować wszystko od AMD/CCC restart komputera i zainstaluj jeszcze raz.

CCC? i polecasz jakiś program, który wszystko odinstaluję? co prawda ja już to robiłem, odinstalowywałem programem driver sweeper i w panelu sterowania nawet;)

Catalyst Control Panel. Z panelu sterowania najlepiej usunąć. Spróbuj zainstalować te sterowniki przez autodetect tool http://support.amd.com/en-us/download/auto-detect-tool

a jest jakiś program co wszystko usunie? bo z tego co pamiętam, to wiele plików zostaje gdzięs w folderach nie usuniete i cos moze sie dziac

Usuwanie przez CCC usuwa wszystkie pliki.

wyświetla mi się, że w moim systemie jest już aktualny sterownik mimo usuniętego.

do zamknięcia, rozwiązane na angielskim forum

 

co zrobić?

 

w rejestrze:

hkey local macine -> system -> video -> video bodajże znowu, w którymś z folderów jest folder 0000 tam trzeba znaleźć GPUScallingxx (xx-zależne od kompa chyba) i zmienić z 00 01 00 00 na 00 00 00 00

 

pozdrawiam