AMD Wireless Network szwankuje

Pomóżcie ludziska!

Mam bardzo wkurzający problem. Otóż nie mogę korzystać z internetu praktycznie cały dzień! Tylko czasami udaje mi sie połączyć i wejść na jakakolwiek stronę (np. teraz). A jeżeli jest już połączenie to bardzo słabe. Reinstalacja oprogramowania urządzenia nic nie dala, ba nawet odinstalowanie i zainstalowanie ponownie systemu guzik pomogło. Kiedyś moglem cieszyć się dostępem do internetu, ale od niedawna mogę sobie tylko pomarzyć. Moja karta sieciowa to Am17729 Wireless LAN Chipset, a system operacyjny do Windows XP SP2. Z góry dziękuję za jakiekolwiek informację.

kserkses , nie zakładaj od razu uszkodzenia sprzętu. Na początek zadzwoń do providera (dostawca internetu) i zapytaj czy nie mają jakiś problemów z siecią. Jeśli On powie Ci, że wszystko jest ok to spróbuj zrestartować punkt dostępu - bo rozumiem, ze skoro łączyś się przez kartę WLAN to masz i punk dostępowy, no chyba że korzystasz z radiówki? Napisz dokładniej z jakich urządzeń korzystasz jak tel. do administratora nie pomoże.

Pozdrawiam :wink: