America's Army 3,Steam-Gra jest aktualnie nie dostępna

Witam!

Niedawno pobrałem sobie za pomocą Steam’a grę ‘‘America’s Army 3’’ wszystko ładnie pięknie,gra się pobrała ,włączam grę, pokazuje się okienko z treścią ‘’ Przygotowanie do uruchomienia America’s Army 3’’ okienko się zamyka i pojawia się następne :

c82eb366f2.jpg

No i gra nie chce się włączyć. Nie wiem co robić , proszę pomóżcie ,ściągałem tę grę dosyć długo (prędkość mojego internetu to 1mb/s).

Czekam na szybką odpowiedź.

Pozdrawiam! !!

Spróbuj kliknąć PPM na tytuł gry w zakładce biblioteka, potem właściwości, pliki lokalne -> sprawdź spójność plików gry.

Miałeś rację. Sprawdziłem to i się pokazało okno :

3f2b3c4410.jpg

No i znowu parę godzin pobierania. Jak pobiorę i będzie to samo to wrócę do tego wątku. Najprawdopodobniej będę grę pobierał dziś w nocy. Jeszcze pytanie. Jak się gra pobierała to zamiast napisu ‘‘pobiera’’ i ile już pobrało to jest tak : zaktualizowano 12.0 mb/4,008.5 mb. A w sklepie steam pisało ,że na dysku ma być 5GB wolnego miejsca

To raczej ■■■■■ółka na którą nie warto zwracać uwagi. Pewnie inaczej się wyświetla w zakładce pobierane, inaczej w zainstalowane gry itd.

Chcesz grać na komputerze z podpisu? Bo na nim to pewnie na minimalnych detalach, może średnich…

No tak ,chciałbym na tym z podpisu. Warto to ściągać czy dać sobie spokój??

Ściągaj, przecież dodatkowo za to nie płacisz, spróbować warto :slight_smile: