America's Army-Wasze opinie

Chciałbym poznac Wasze opinie na temat tej gry.

Gracie w nią ??

Lepsze od ET ??

Warto ściągać 1gb ??

Dobra grywalność ??

:slight_smile:

radze z takimi wypowiedziami tu uważać :x

Sorry ale czy ta gra nie jest darmowa ?? :expressionless:

mwsnap00099gt.jpg

A to nie wiedziałem, zwracam honor :slight_smile:

Za moich czasó to było tlyko 260mb…

AA jest bardo realistyczną grą… podam ci przykład AA vs CS

CS:

Wbijasz się do pokoju z 6 ludźmi. Wybijasz ich.

AA:

Otwierasz drzwi. Wrzucasz Flash’a. Wbiegasz i jednym magazynkiem zabijasz 3 ludzi. Nim zdążysz przeładować inni już zaczną strzelać.

Czyli widzę że gra o niebo lespiejsza od ET 8)

Czyli warto ściagać :smiley:

Warto.

Jest to super gra ,jak na darmową oczywiście. :PPP

mentor :o ile dobrze umiesz strzelać… bo jak nie to zanim strzelisz twój mózg powita nową wspaniałą ziemię… na ścianie :stuck_out_tongue:

AA: mi nie przypadła ta gra do gustu… monotonna jakaś taka :confused:

AA ma jedna wade… wymagania :wink: i na moim wysłuzonym kompie juz nie działa :wink: tzn. moze gdyby lepsza karte graficzna kupic…

to prawda jest bardzo ralistyczna i w niej gracze sie szanują a nie jak w ET lecą na oślep i jeszce wybijają wszytkich… w AA trzeba pomyslec zanim sie wykona ruch… [w et tez, ale et jest glownie nastawiona na celnosc]

gra swietna zwlaszcza jak ma sie kumpla z którym mozna grac z komunikacja glosowa :slight_smile: Tylko wymagania… gra strasznie procko zerna, najwazniejsze zeby miec silny procesor :confused: na semrponie 2500+ 64 bit, radeonie x550 256/128 i 768 ramu mialem 17-70 fps (czesto spadalo :frowning: )

Pozdrawiam

gra bardzo realistyczna :slight_smile: ale na moim staruszku strasznie muli :slight_smile: dlatego gram w MOH:AA :slight_smile:

I mega trudna :twisted: Nawet nie wiem kto i skąd mnie zabija :lol: :oops:

Zajrzyjcie jeszcze tutaj:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … highlight=

oraz

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … highlight=

Oba mnoje topici o America’s Army :wink:

Dla mnie ET dużo lepsze. No chyba, że lubisz wolne skradanie się kilka minut i śmierć od zaczajonego snajpera. Twój wybór.

Zaczynam skłaniać sie do Twojego zdania :?

Wracam powoli do ET :smiley: